opel corsa kontrol

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2010 model opel corsa 111.yıl dizel otomatik araç alma arifesindeyim..bir araç buldum kapora verdim bu aracın kontrolunü en uygun nerede yaptırtabilirim..? beylükdüzü tarafında olması tercihimdir...yada ben nelere dikkat etmeliyim,sadece mesaj ile sorgulama yeter mi..? km sorgulamasını kendi çapımda yaptım,en son 2012 yılı 9. ayda 18.000 km de servise girmiş..aracımı götürüp gösterebilecegim özel veya yetkili güvenilir ve uygun fiyatlı yer arıyorum yardımcı olursanız sevinirim

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapılacak en iyi kontrol aracın şasi numarasını alıp, notere gitmeden bir kasko firması ile hem aracı sorgulatmak hemde hemde police için anlaşmaktır. kasko firmaların aracın hem kasko hemde trafik sigortası üzerinden tüm detaylarını görebilmektedir. Noter işlemi bittiğinde acenteye bir alo diyerek policenizi de aktif hale getirirsiniz.

jr1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece sorgulamayla emin olmayın mutlaka detaylı expertiz yapılan bir servise götürün vereceğiniz max 100 tl olur ama içiniz rahat eder sadece kaporta değil motor durumu hakkında da bilgi alırsınız çünkü aracı aldığınızda size masraf çıkartabilecek yeri kaporta değil motoru oluyor. Kasko yada sigorta dışında yapılan araçların hiç bir sorgulamada hasar kaydı çıkmıyor bunuda göz önünde bulundurun mutlaka

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürler cevaplarınız için...aracı cuma günü teslim alıyorum hayırlısıyla..servise gittim detaylı baktırttım bir sorun yok...

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisle sakın yetinme, dediğim sigorta sorgulamasını yaptır, serviste sana söyleyecekleri olumsuz birşey olsa bile çözümleri var, ama sigorta kayıtlarında büyük hasar - pert gibi şeyler var ise araba ne kadar sorunsuz olursa olsun ilerde başın ağrır, 2010 model bu kilometre bir araçta zaten servissel anlamda bir pürüz bulunması çok zor. forumda olsun başka yerlerde olsun servislerin iyi dediği arabalar pert bile çıkabiliyor...