Opel corsa sinyal çerçevesi Montaj

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konunun üzerinden ciddi zaman geçmiş ama sormak istedim, resimlerde gördüğüm kadarıyla simetrik montajı gerçekleştiren ender kişilerdensiniz. Jettaco başka bi konuda anlatmış bu çerçeve için bir montaj yöntemi siz nasıl yaptınız acaba?

astra h ve corsa d araçlarıma da montajı ben yaptım. corsa d daha zor oldu. corsa d nin sinyalleri sökmek daha zor, içteki klipsler çok kolay kırılıyor. yanlış hatırlamıyorsam ön lastik tarafındandı, ufak bi tornavida yardımı ile klipsi kurtarıp sinyali yerinden çıkardım, sonra sinyali çerçeveye oturtup kaportayı iyice temizledikten sonra yapıştırdım.toplamda 10 dakikamı almadı bu işlem.

astra h da ise kapıyı yarım açıp aradan kaportanın arkasına elimi sokup içten sinyalin klipsini kurtarıp sinyali çıkardım ve aynı işlemi uyguladım.

Bu arada gecikme için kusura bakmayın, uzun zamandır foruma girmiyodum:((

Son düzenleme:

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu da fotosu:)

Ekli dosyalar

• corsad.jpg
    corsad.jpg
    3.1 KB · Görüntüleme: 32

By_C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h ve corsa d araçlarıma da montajı ben yaptım. corsa d daha zor oldu. corsa d nin sinyalleri sökmek daha zor, içteki klipsler çok kolay kırılıyor. yanlış hatırlamıyorsam ön lastik tarafındandı, ufak bi tornavida yardımı ile klipsi kurtarıp sinyali yerinden çıkardım, sonra sinyali çerçeveye oturtup kaportayı iyice temizledikten sonra yapıştırdım.toplamda 10 dakikamı almadı bu işlem.

astra h da ise kapıyı yarım açıp aradan kaportanın arkasına elimi sokup içten sinyalin klipsini kurtarıp sinyali çıkardım ve aynı işlemi uyguladım.

Bu arada gecikme için kusura bakmayın, uzun zamandır foruma girmiyodum:((

Estafirüllah ne demek hocam. İlgilendiniz teşekkür ederim. Daha almadım çerçeveleri ama bi sökebilimiyim dedim sinyali beceremedim):

brnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Estafirüllah ne demek hocam. İlgilendiniz teşekkür ederim. Daha almadım çerçeveleri ama bi sökebilimiyim dedim sinyali beceremedim):

çerçeveleri aldıktan soora montajı yapılır, olmadı yardımcı olurum:) en son çifti 150 idi hala öyle mi bilmiyorum

tcoban

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu üründen almayı düşünen varmı? uyguna alma şansımız varmıdır herhangi bi yerden? sıfırını satanlar yüksekten satıyor