Opel de Begenmedikleriniz Neler ?

Aras_SFİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni modellerde çok fazla metalik renk kullanılıyor.Arabayı oyuncak gibi gösteriyor

manphis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla arkadaslar bende park sensörüne gıcık oluyorum bunu ayarlatmanın bi yolu yok mu kapatmak dışında arkada otobüs girecek kadar mesafe var ötüp duruyor.

sinek konduğu için park sensörünün kafayı bozduran sesine deli olduğumu hatırlıyorum :kop::kop::kop:

Not: emanet araç çok korkuttu:)

alpii79

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim vecra b full deri döşeme orjinal.. kapı döşemeleri kapalıyken kapı fitiline değince gıcırtı sesi geliyor, bu olmasın diye torpido parlatıcısı ile siliyorum 3 ünde bir yağlama etkisi yapıyor.. arkadaşlar şu ana kadar birçok araç aldım kullandım bunların 5.20bmw audi a4 gibi otolar ama inanın bu araçda aldığım çekiş ve sürüş konforunu hiçbirinde almadım...

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
önden çekiş yerine arkadan itiş olmasını isterdim.

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1-Şoför koltuğu gıcırtısı
2-Kalorifer açılınca gelen çıtırtılar.
3-korna düğmeleri
4-Koltuk ısıtma geç ısıtıyor
5-1.ve 2. vites geçişleri çok sert
6-Deri koltukların gıcırtısı
7-Cam açma düğmelerinin konumları
8-Abs nin çok sert çalışması
9-Arka görüş çok kötü
10-Güneş vurunca ön konsolun camdaki parlaması

Bunlar çok gibi görülebilir ama bu sorunlar ufak şeyler ve benim için çok sorun değil.Gel gelelim aracın 2000 model olduğu halde çok diri kalması.10 yaşındaki diğer arabalar dökük dururken opel taş gibi.Bunun yanında konforu, yol tutuşu, çekişi, alımlı duruşu ve kalite hissi insanı cezbediyor.Aracımı kullanırken diğer araçları umursamıyorum...