Opel Depo marka far nasıl?

JohanGielen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar arkadaşlar ufak bi kaza sonucu aracımın sağ farı değişti serviste kasko ile yaptırdım fakat bu sefer sol taraf çok eski duruyor yan sanayi olarak DEPO marka far var alsam diğer orjinal farla görüntü olarak sırıtırmı sorun çıkarırmı yada zamanla kararma yaparmı? kullanan arkadaşlar fikirlerini belirtirse sevinirim aracım opel corsa 2003 model

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ge.m'; olsun
çok güzel tavsiye ederim vectralar güzrl ama corsayı bilme ?

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende vectrama valeo alacaktım sonra parçacımın elinde hesaplı depo vardı onları taktım gayette güzel...

MuRaT34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
deponun bende ıyı oldugunu duydum kullanmadım sımdıye kadar hıc fıyat olarak ne kadar ıstıyolar?

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürederim arkadaşım peki ne zamandır kullanıyorsun kararma vs yaptımı?
vallaha kardeş ben sana tam tarih olrak yazıyım akşam evde bakıyım bahar geldiğinde taktırdım hiç bir sıkıntı yok şimdilik kardeş yedek parçaçıda dedi kararmaz ama kararsa bile parlatılır dedi paranamı yazık değil dedi al depo yu bak işine dedi bende tamam dedim depo aldım memnunumda süper

ÇAVDAROĞLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben depo marka siyal farı kullanıyorum 1 yıldır sorun yok hiç düşünme fiyatına göre iyi bir malzeme.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Bence çok kaliteli bir ürün değil, benden evvelki sahibi A kasa aracımın farları bu marka ile değiştirilmiş ne yaptımsa far ayarı tutturamadım, ışığı odaklayamıyordu, kısalarda güzel aydınlatırken uzunları açınca ışık dağılıyor, uzunları ayarlatınca kısalar gerektiği gibi aydınlatmıyordu, ampuldendir diye değişik markaları denedim olmadı, farları komple değiştirince rahatladım. Daha sonra ben de stopları depo marka ile yeniledim, ampulleri takarken yuvaları stop camına sürtüyor, dikkat etmez de zorlarsan ampul zarar görebiliyor, bir de duy yapıları sorunlu sık sık ampul gevşiyor, stopların imal edildiği malzeme biraz kalitesiz (mat) olduğundan ışıklar biraz sönük kalıyor. Ödenen para göz önüne alınınca bazı hatalar görmemezliğe gelinebilir.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence çok kaliteli bir ürün değil, benden evvelki sahibi A kasa aracımın farları bu marka ile değiştirilmiş ne yaptımsa far ayarı tutturamadım, ışığı odaklayamıyordu, kısalarda güzel aydınlatırken uzunları açınca ışık dağılıyor, uzunları ayarlatınca kısalar gerektiği gibi aydınlatmıyordu, ampuldendir diye değişik markaları denedim olmadı, farları komple değiştirince rahatladım. Daha sonra ben de stopları depo marka ile yeniledim, ampulleri takarken yuvaları stop camına sürtüyor, dikkat etmez de zorlarsan ampul zarar görebiliyor, bir de duy yapıları sorunlu sık sık ampul gevşiyor, stopların imal edildiği malzeme biraz kalitesiz (mat) olduğundan ışıklar biraz sönük kalıyor. Ödenen para göz önüne alınınca bazı hatalar görmemezliğe gelinebilir.
savas kardesime kaitiliyorum...
depo markasini ayni yolda orjinali ile kiyaslamasini bir forumdan ekliyorum...bu orjinal far...hella
202799173-w250.jpg

buda depo marka ayni yolda ayni marka araba yalniz depo far ile...

202799174-w250.jpg