Opel Ek Garanti Hakkında

muh28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yeni astra j cosmo aracımı bayiden almadan önce ek garanti yapmak konusunda fikirleniz nedir? Forumda okuduğum kadarıyla ek garanti opel tarafından değil anlaşmalı sigorta şirketinin yaptığı ve pazı parçaların garanti dışında olabildiği yazıyordu. Mesela afl ve süspansiyon gibi.. 

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel Ek Garanti Hakkında

Maliyet yüksekse hiç gereği yok bana göre birde sürekli serviste bakım yaptıracaksanız tavsiyemdir

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Açıkçası ben yaptırdım ama pişmanım 2 yıl daha kendimi servise bağladım ve istedikleri herşeye kullanıcı hatası diyip gönderebiliyolar onun yerine benzin alıp gezseydim diyorum :)

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ek garanti, Opel in aracı sıfır alırken verdiği 2 yıllık garantideki gibi her şeyi kapsamadığını duydum bu yüzden sıcak bakmıyorum açıkçası. çünkü hem ek garantiye para vereceksiniz hem de 2 yıl daha bakım ücretini dışarıya göre en az 2 kat fazla ödeyeceksiniz. tercih meselesi ama sıkıntı yaşadığımda garantiye almayacak veya kullanıcı hatası diye göndereceklerse bence manasız bir tercih olur şahsi fikrim budur

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
ben ek garanti, Opel in aracı sıfır alırken verdiği 2 yıllık garantideki gibi her şeyi kapsamadığını duydum bu yüzden sıcak bakmıyorum açıkçası. çünkü hem ek garantiye para vereceksiniz hem de 2 yıl daha bakım ücretini dışarıya göre en az 2 kat fazla ödeyeceksiniz. tercih meselesi ama sıkıntı yaşadığımda garantiye almayacak veya kullanıcı hatası diye göndereceklerse bence manasız bir tercih olur şahsi fikrim budur
+1 bende yaptıracaktım ve bu sigorta şirketi meselesini öğrendikten sonra vazgeçtim .