opel en çok şikayet alan araç mıdır?

calamalka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güle güle kullan

yaparsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende tofaştan opele terfi edenlerdenim.yanlış bir benzetme olmasın ama eşekten inip ata binmiş gibi oldum ve opel diyorum başkada bi şey demiyorum

hakangnr

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
3 ay önce 98 model astra g 1.6 16v aldım.şu an 145000 de ve hiçbir sorunu yok sadece debriyaj değişecek bildiğiniz gibi hidrolik olduğu için ayar yapma şansımız yok.arabam fişek gibi gaza dokunmaya gelmiyor uçuyor mübarek...

Poem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir bayan arkadaşım acemi olmasına rağmen 0 km 307 aldı. Dedim ya acemi; giti kafadan tosladı duvara airbag bile açılmamış arkadaşlar. emniyet kemeri hayatını kurtardı kaputun yarısına kadar girdi araba güya. Daha da kötüsü o kazadan önce araç sıfır ancak 4 üncü vitese girmiyordu onarıma girdi serviste.
Diyeceğim şu ki arkadaşlar binlerce parça bir araya gelip araba oluyor. Hepsi birbirinin aynısı olamaz bence. Şanslı insanlar var şanssız insanlar var. Başka bir 307 nin airbag açılmıştır eminim ya da 4 vitesinde sorun yoktur.
Benim daha önceki aracım 1977 ford granada idi V6 motora sahipti. Sesi yüzünden almıştım. Akü marş motoru karbüratör benzin deposu direksiyon şanzıman defransiyel bide arada bir frenden oluşuyordu. Hiç bir arıza çıkarmazdı arkadaşlar. Motor aşındı yağ yakar oldu değmez deyip sattım meraklısına.
Arızası çok diye itham edilen bu araçlar hem elektroniği hem mekaniği detaylı makineler arkadaşlar. Usta bir tarafını yaparken öbür tarafını bözuyor buna yukarıda örnek veren isimler de var. Hasılı bıdı bıdı edenler satsın opellerini beğendiklerini alıp binsinler ve kusura bakmasınlar. Bahsettiğim fordlar kuş serileri falan sorunsuzdur hocam.