Opel fiyatı nasıl?

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bir arkadaşa araba alıyoruz...

1 aydır araç arıyoruz ama temiz birşey bulamadık...

Son olarak bir araç bulduk...
araç 2005 model opel corsa 1.3 cdtı essentia dizel
105.000 km'de orjinal...
renk beyaz...
aracın sol ön çamurluğunda sadece 1 parça boya var...
ön tamponda değişmiş...
aracın 3.000 tl lik hasar kaydı var...

Aracın fiyatı 24.000 tl?

Sizce fiyat nasıl?araç alınır mı?nelere dikkat etmek gerek?

Sent from my iPhone using Tapatalk

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Şuanki piyasaya kıyasla orta bir fiyat 24 ün altı hesaplı olur bence. 100 bin km de o motora bişey olaz düzgün kullanılmışsa eğer. Dizel deyince hep ilk turbo geliyor akla. Bilinçsiz kullanım dışında kolay kolay sıkıntı çıkarmaz. Anlayan bi ustaya göstermekte fayda var. Üfleme varmı yokmu motorda önemli. Triger zincir ve 120 binde değişiyor biliyorum zamanla sesi artıyormuş. Ayrıca ben olsam kullanıp test etmeden kesinlikle almam. Anlatamam belki ama değişik dizel araçları sürekli kullandığım için garipliği hemen hissederim. Marş alması kısa olmalı duman atmamalı (ani yüklenmelerde siyah duman olabilir)
Kısacası anlayan biri mutlaka çalıştırıp kullanıp kontrol etmeli

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şuanki piyasaya kıyasla orta bir fiyat 24 ün altı hesaplı olur bence. 100 bin km de o motora bişey olaz düzgün kullanılmışsa eğer. Dizel deyince hep ilk turbo geliyor akla. Bilinçsiz kullanım dışında kolay kolay sıkıntı çıkarmaz. Anlayan bi ustaya göstermekte fayda var. Üfleme varmı yokmu motorda önemli. Triger zincir ve 120 binde değişiyor biliyorum zamanla sesi artıyormuş. Ayrıca ben olsam kullanıp test etmeden kesinlikle almam. Anlatamam belki ama değişik dizel araçları sürekli kullandığım için garipliği hemen hissederim. Marş alması kısa olmalı duman atmamalı (ani yüklenmelerde siyah duman olabilir)
Kısacası anlayan biri mutlaka çalıştırıp kullanıp kontrol etmeli

Piyasa bayagı bir yükselmiş...1 sene öncesine kadar bu arabalar 22 ye alınabiliyordu diye düşünüyorum...piyasa 2.000 tl mi koydu bende aracı begendiyseniz 23.000 tl verin maksimum dedim...

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Piyasa bayagı bir yükselmiş...1 sene öncesine kadar bu arabalar 22 ye alınabiliyordu diye düşünüyorum...piyasa 2.000 tl mi koydu bende aracı begendiyseniz 23.000 tl verin maksimum dedim...

1,5 yıl önce 21 bin lira civarı olan astra g için şimdilerde 24-25 bin lira fiyat isteniyor. Piyasa allak bullak.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi