Opel harareti sever mi acaba ?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100-105 dereceye çıkan ısılardan bahsediliyor :s

benim astram vardı hararet göstergesi olmadığı için bilemiyordum ama bmw de 90dan milim kıpırdama olmuyor. zaten 100e doğru eğildiğinde gösterge conta yakma gibi sorunlar olur bmw lerde. opelde sağlıklı bi şekilde 100e çıkıyorsa harbi sağlam makinalarmış :D

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki 90ı geçmiyor(bir daha kontrol edeceğim, çünkü ben eve geldiğimde ever 90derece civarını gösteriyorsa sıcaklık fan çalışsın dursun sonra stop edeyim diye beklerim.)bunun yanında omega 95derecede açıyor fanı 2lt ecotec.

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
benimki 90ı geçmiyor(bir daha kontrol edeceğim, çünkü ben eve geldiğimde ever 90derece civarını gösteriyorsa sıcaklık fan çalışsın dursun sonra stop edeyim diye beklerim.)bunun yanında omega 95derecede açıyor fanı 2lt ecotec.

benimkisi 80-90 farketmiyo eve geldiğimde stop eder etmez fan hemen devreye giriyor, sebebi ne olabilir acaba.

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu düşük derece müşürü nasıl ve nereden temin edebiliriz? Saygılar...

oktay38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizinki iyimiş benim 90 anındayapıyor anındada fanı acıyor :) opel olsa böyledegildi arabaya bir kere bile fanı actıramadım rampa bile cıkarken 90 a gelemiyordu ki :):)

kaderaniz

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Söylediğiniz kesinlikle mantıklı. Hatta uygulamayı bile yapmışsınız olumlu diyorsunuz. Emeğinizi de saygı duyuyorum...

Ancak koca Opel neden 100 derecede fan açacak bir müşür koymuş araçlara acaba? Araçlar bir sürü kontrolden geçiyor seri üretimden önce. Bunu mutlaka denemiş olmaları gerek. Vardır bir sebebi diye düşünüyorum?

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu düşük derece müşürü nasıl ve nereden temin edebiliriz? Saygılar...

bizim de değişmesi gerek anlaşılan. araç vectra b 2.0, yazın genelde klima hep açık olur. trafikte falan kırmızının en üstüne kadar çıktığını görürüm. 130 mu oluyor artık bilmem. belki ibrede hata var diyeceğim ama fanlar da çalışıyor o anda. klimayı kapatınca 100-105 stabil. servis hata bulamadı. bu düşük dereceli müşürden servislerde varmıdır acaba

her sey modla baslar :D
bende alicam. isteyen varsa toplu aliyimda ucuza gelsin... 82 derecede aciyor.. termostat ile beraber komple. c20xe den let e x20xe den x16xe ye hatta c25 e kadar uyanlari var.
fiyati : 150 TL

Son düzenleme:

icemaker

Kayıtlı Kullanıcı
48-Muğla
Siteyi ziyaret et
O kadar pahalı değil bana 50 ye mal oldu antifiriz dahil