opel için geri kamerası en sonunda çıkmış

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ona en güzel hani ekranlı teybin falan olursa indash double din tarzı onların zaten arkasında giriş yerleri hazır yoksa iş cid cd70 olaylarına gelirse işin içinden çıkılmaz :) yada basit bir piyasa işi 3 yada 4 inç lik minik bir lcd ekran bulucan ona bağlıycan. :D bu kameralı park sensörleri varya onlarla gelen minik lcd ekranlar oluyor o tip bir şey :) yada cep telinde giriş varsa ona bağlıycan :D :D :D sonuncu tamamen fantastik benim hayal ürünüm bir oalydır :D :D

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
siteden burak bay 06bb0504 nickli arkimizde var aynısından ondan bilgi alabilirsiniz

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pek bu tip şeylere özenmiyorum hatta açıkcası bana göre araban limuzin yada büyük kasa s kasa 7 kasa gibi bir araç olmadığı sürecede gereksiz bir şey artık bütün araçlarda aksesuar adına koyuyorlar o başka hani opeldede isteyen olursa gidip piyasadan saçma sapan kameralar alıp arabalarının güzelim tamponlarını deliceklerine bunu alıp basitçene uygulayabilirler bu gözede batmıyor orjinalde duruyor arkada dikkatli bakmadıkça olduğu bile belli değil diğerleri tamponun ortasında ben burdayım diye bağırıyor..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çüş soygunculara bak 40 dolarlık şeyi 170 -190 tl ye satıyorlar..

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yaza getirtirsem kendime isteyen olursa onada kendi hesabımdan getirtirim yaza doğru..