opel imi sattım bora aldım şimdilik hoşçakalın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ens_mtn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1997 model 1.6 vectramı satım 2001 bora aldım şimdilik aranızdan arılıyorum tekrar görüşmek üzere

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1997 model 1.6 vectramı satım 2001 bora aldım şimdilik aranızdan arılıyorum tekrar görüşmek üzere

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Anlamadığım nokta ise aramızdan niye ayrılıyorsun? :) Öküz öldü ortaklık bitti mekanı değil burası.Boraylada takılabilirsin :) Forum kuralları arasında "Opel kullanıcısı olmayanlar forumu derhal terketsin" diye bir kural yok :D

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi zaten mesaj sayınıza baktıgımızda aramızda yokmuşsunuzki :D bu sitede arabanın farklı olması yada arabanızın olmaması gibi bi neden yok..Neden bu mesajı yazdım bilmiyorum ama herneyse :D

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Güle güle

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selametlee :D arkadaslar su dokun :D

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net

Öncelikle yeni aracınız hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin.Anlamadığım nokta ise aramızdan niye ayrılıyorsun? :) Öküz öldü ortaklık bitti mekanı değil burası.Boraylada takılabilirsin :) Forum kuralları arasında "Opel kullanıcısı olmayanlar forumu derhal terketsin" diye bir kural yok :D

Katılıyorum. Gerek yok böyle şeylere. Bende Qashqai'a biniyorum,Bora'ya biniyorum ama opel forumunda takılıyorum... :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...