Opel in Kıymetini Bilmeyenlere :)

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
chevroletcrouise lar nasıl acaba? astra g segmentinde diye biliyorum. değilse bile :) süren kullanan var mı?

cruze insignia ile aynı... hatta işçilik yönü zayıf daha ucuz o yüzden.

ben ikisinede bindim açıkcası insignia'ya o parayı vereceğime 2 tane cruze alır binerim daha iyi...

tabi zevkler ve renkler tartışılmaz.

yada gider c180 alırım paşa paşa binerim. yeni kasa dehşet... :)

GeNcO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ikisinede bindim açıkcası insignia'ya o parayı vereceğime 2 tane cruze alır binerim daha iyi...

c180 in en boşuna insignianın en fullüne binersin okadar :D

kdz67

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel bambaska bı duygu.opelin duruşu yetior ya....birde motoru

DicE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kimse alınmasın ama bugüne kadar bindiğim en rahat en konforlu ve sürücü koltuğuna oturduğunuz zaman kör noktası en az olan mercedes-benz w155 serisiydi ne yalan söyleyim :)
hb araçların getz golf tarzındakiler yani dönemediği yerlerde zorlanmadan tek hamlede çok dönmüşlüğüm vardır :D

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
1 ay önce babam iş gereği 2010 model hyundai accent kiraladı ve günübirlik sehirdışına gitti akşam geldiğinde yat kalkta arabana şükret dedi senin 13 yaşındaki arabanla virajlara daha güvenli daha emniyetli giriyorum hyundai hemen savuruyor dedi gerçekten araçlarımızın kıymetini bilelim özellikle eski kasalardaki işçilik ve malzeme kaliteside tartışılmaz.

Katılıyorum. Ama geçen güzel bir spin attım.. Zevkliydi. Eski suzuki olsa takla atmıştı bile.

Firaty06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cruze Astrayla Aynı sınıfta degılmı :S C segmentı degılmı

35emrah35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bnde şuan hyundai kullanıcısıyım ama opelle aynı kategoriye asla giremez 10 fırın ekmek bile yese genede yakın olamaz bunu bilin:D

blackout_vectra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende 2000 vectra yi sattim, yeni mmt dizel corolla kullandim,süpperrr.. Almaya karar verdim :)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim baldızda aynı diyordu 2001 model arabaya 15 milyar verilirmi ben o paraya 2008 model bir sürü araba gördüm onlardan alırım diyordu. kayınpedere inatla astra aldırdım. geçen hafta bi arabaya arkadan oturttttmuş öndeki arabanın tamponu yerde baldızın arabasında sadece plaka yamulmuş. gelen trafik polisi "bayan üzülmeyin sizin arabanızda bişey yok. sigorta karşı tarafı öder zaten. ama arabanız opel olmasaydı o zaman kötü olurdu, opeller sağlam araba" demiş. (bende aynı şeyi söylemiştim lafımızı dinleyen olmadı) akşam eve geldiğimde bize misafirliğe gelmişlerdi. enişte ısrar edip astra aldırdığın için teşekkür ederim diyordu. :cool: