{opel Merivaya Yedek Anahtar}

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhabalar bizim merivanın yedek anahtarı kayıp oldu şuanda tek anahtar var elimizde ve o anahtarada birşey oldumu aynen kullanılamaz araba:( bu anahtarı şimdiden temin edelim diğerine birşey olmadanki sap gibi kalmayalım:good: bu yüzden anahtarı yetkili servisten istetsek ne kadar zamanda gelir? ve kaç paraya getirtirler bize kaça patlar? yardımlarınızı bekliyorum:help:

saygılar...

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100-150ytl civarı olması gerekiyor.Sipariş veriyorsunuz 1-2 hafta içinde geliyor anahtarınız şimdi kullandığınız anahtarla birlikte serviste tekrar kodlanıyorlar işlem tamam.

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100-150ytl civarı olması gerekiyor.Sipariş veriyorsunuz 1-2 hafta içinde geliyor anahtarınız şimdi kullandığınız anahtarla birlikte serviste tekrar kodlanıyorlar işlem tamam.
evdeydi anahtar aradık taradık yok yer yarıldı yerin dibine girdi sanki anahtar şuanda tek anahtar mevcut insan korkuyor bu anahtarada birşey olur bir yere düşer kaybolur araba aynen kalır diye ama 100-150ytl de çok fazla be hocam alt tarafı bir anahtar bu niye böyle pahalı mantıklı gelmedi bana moralimde çok bozuldu valla bu fiyat karşısında resmen kazıklanmak başka birşey değil:mad: bu anahtarı daha ucuza temin etme imkanı yokmu? anahtar temin eden bir arkadaş yokmu kesin fiyat istiyorum çünkü:confused: bu kadar pahalı olurmu bir anahtar yav:mad: arkadaşlar acil yardım bekliyorum:( :help:

saygılar...

astra_njoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yetkili serviste 100-150 ye yaptırabilirsen çok iyi. aracın focus yada mondeo olsaydı en az 300 ytl tutardı

emp:)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir yakınıma Peugeot'tan sustalı anahtar söyledik asıl anahtar bozuktı 150ytl gibi bir fiyat geçti ortada ki sustalı ve kumandalı bu anahtar.300ytl çok çok pahalı:(

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende bir adet anahtarı var arabanın sağlam ama yedek istiyorum ne olur ne olmaz diye şöyle düşünüyorum bendeki anahtardan kodlayacakları için ellerinde acaba kodsuz anahtar varmıdır? benim anahtardan hemen kodlar verirlermi? hemde böylece daha ucuza çıkarmı? ayrıca ben TRABZON da oturuyorum opel özel servisi attack var tanıdık onlar bu anahtarı temin edebilirlermi daha ucuza veya bu servisinde elinde varmıdır anahtar? bir el atın arkadaşlar...

saygılar...

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gecen yaz kayserıde anahtrcıda yaptırdım normal anahtar toplam 65-70 ytl tam hatırlamıyorum bu ara yapıldı ıstanbulda olesıne sormustum daha oncelerı aksaray cıvarında opel servısıne 150 ytl ıstemıstı normal anahtar ama sunu belırteyım her anahtarcı yapamıyo bu yenı aracların anahtarını trabzondada varmıdır bılmem cunkı kayserıde tek yerdı benım yaptırdıgım adam

Sezer1001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracının Kasko sigortası varsa anahtar işlemini kasko üzerinden yapabilirsiniz. Parayı kasko sigortanız öder. Bir kereye mahsus da hasarsızlık indiriminiz delinmez.

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal anahtarı 400 600 arası anca yaptırrısın 150 ye dışarda olur.

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tek bişey sorucam, yaşın kaç senin?