Opel ne yapmaya çalışıyor

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opel ne yapmaya çalışıyor

makyajlı ve makyajsız kasa arasında bayağı bir fark var.ön tampon komple değişik.arka farlar değişik.led far var.direksiyonda da fark var sanırım.yani bayağı bir değişim var.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

önder sana katılmadan edemeyeceğim arkadaşlar yazılanları kimse yanlış anlamasın benim kuzenimede makyajlı astra aldık ama gerçekten öne ve arkaya 2, 3 parça çıta koymuşlar hele arkadaki nikelaj tam bir fiyasko çok kötü duruyor bu araç zaten dış görünüş olarak güzel bir araç çok fazla oynanacak bir yeri yok oynamak isteyincede çok sağlıklı olmamış kötü demiyorum ama makyaj adına birşey yok ve aracı ağır havasından uzaklaştırmış.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende geçen gün makyajlı edition gördüm. Ön farlar karartılmıştı ancak arka farlarda bir değişiklik yok.
Bunun dışında herkesin bildiği ön tampon ve krom aksesuar güncellemeleri. Ve bence en iyi güncelleme; Cruise Controlün eklenmiş olması.
Farkettiğim editiondaki makyajdan sonra çıkartılan özellikler ise: vites altı kırmızı aydınlatma ve watt's bağlantılı arka süspansiyon.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eklenen opsiyonlar güzel ama dış görünüş ile ilgili söylemek istediğim.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sedanlarda wats var HB de nasıl yok anlamıyorum.çok güzel bir özellik.opel o konuda yanlış yapmış.led olayına gelince araçlarda led var ama soketi takılı değil.2 dklık işi var.

manisalı3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadslar benimkide makyajlı enjoy  bnde kumandadan bagaj acılmıyo editionda nasıl acılıyo ? :s

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

manisalı link' Alıntı:
arkadslar benimkide makyajlı enjoy  bnde kumandadan bagaj acılmıyo editionda nasıl acılıyo ? :s
HBlerde açılıyor mu bilmem ama sedanlarda tüm modellerde hem araç içi hem de dışından bagaj açılıyor.

gradient

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Basta ben de makyaja pek anlam verememiştim ama siyah alınca özellikle öndeki kromlar siyahta müthiş görünüyor. Jantlar bence eski Sport'a göre daha guzel. Ayrıca direksiyon da gercekten iyi olmus.
Makyajlı halini beğenmeyen arkadaslar acaba astra almamış olsalar ve bu yıl alacak olsalar bu haliyle beğenmeyip almayacaklar miydi merak ediyorum.
Tabii zevkler tartışılmaz. Ama ilk makyajlı çıktığında beğenmeyen ben alınca ve kullanınca bir de aracın rengini siyah yapınca fikrim değişti.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gradient link' Alıntı:
Basta ben de makyaja pek anlam verememiştim ama siyah alınca özellikle öndeki kromlar siyahta müthiş görünüyor. Jantlar bence eski Sport'a göre daha guzel. Ayrıca direksiyon da gercekten iyi olmus.
Makyajlı halini beğenmeyen arkadaslar acaba astra almamış olsalar ve bu yıl alacak olsalar bu haliyle beğenmeyip almayacaklar miydi merak ediyorum.
Tabii zevkler tartışılmaz. Ama ilk makyajlı çıktığında beğenmeyen ben alınca ve kullanınca bir de aracın rengini siyah yapınca fikrim değişti.
:D :D bu yorum çok hoşuma gitti :D

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

gradient link' Alıntı:

- alacaktik mecburda, kesin olan bi sey, alir almaz arkadaki citayi sokerdim. (Burasi sanirim kesin nokta)
- jantlari param oldugu ilk firsatta degistirirdim ( burasi kisinin zevkine gore tahamul edilebilir nokta )
- direksiyon kullanim acisindan nasildir bilmem ama simetri olarak kotu, ama kabul edilemez degil.
Makyajsizin direksiyonu daha simetrik, daha duzgun duruyor. 

- surasi kesin one koyulan 3 cita ile makyaj olmaz yapilan isin adi.  Ewt bu kisim gusel duruyor. Ama istenirse makyajsizada yapilabilir. Ama ben burdaki guzellik icin para harcamaya degmez diye dusunuyorum. Ancak arac siyah olsa belki yaptirirdim. Bunun disinda ki renklerde gereksiz duruyor zaten bunlarda :)