Opel orjinal radyosu yerinden çıkmıyor !

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar aracım opel corsa B orjinal radyosu var şu anda onu çıkarıp cd çalar takıcam fakat bir türlü radyoyu yerinden çıkaramadım 4 tane sağda solda vida var onları da söktüm çekiyorum çekiyorum çıkmıyor başka bir yolumu var acaba çıkarmak için ben mi bilmiyorum yada sıkışmış olabilirmi 10 seneden beri oynanmamış yerinden çünkü :D

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
o çıkarttığın vidaların deliğine ince 4 tane çubuk sokup dışta kalan uçlarından kapılara doğru çekip, teyibi o şekildeyken dışarı doğru çekersen gelir...

ilkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o çıkarttığın vidaların deliğine ince 4 tane çubuk sokup dışta kalan uçlarından kapılara doğru çekip, teyibi o şekildeyken dışarı doğru çekersen gelir...

aynen, tamircilerde o aparattan bulunur, kendin çıkarmak istersen o kalınlıkta uzun çivilerden faydalanabilirsin.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çok uğraştım ama hiç inceleyip germediğim için mekanızmasınıda bozdurmadan en iyisi gidip açtırmak,para mara da almazlar yani;)
Daha sonra ben o tutan metal parçayı çıakrdım ve artık istediğimz aman takıp çıkarabiliyorum :D

scuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğraştım ama çıkaramadım beyler annemim şişlerinden soktum sağa sola oynattım nafile çıkmıyor gidip bi ustaya söktüreyim en iyisi.

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
uğraştım ama çıkaramadım beyler annemim şişlerinden soktum sağa sola oynattım nafile çıkmıyor gidip bi ustaya söktüreyim en iyisi.
ya ben şiş diyecektim ama nerden bulacaksın diye söylemedim, bende şişlemiştim bir ara babaannemin şişleriyle :)
sen dört tane şişi sok deliklere, kapılara doğru çek dışarda kalan uçlarını, ve kaset girişinden başka biri asılsın güzelce sağa sola sallama şeklinde, çıkmaması için hiç bir sebep yok...

gkozcan

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşım ;
İki tane uzun deliklere geçecek şekilde teli al , bu telleri alt alta vaziyette deliklere gelecek şekilde U şekline bük. Öbür taraf içinde aynı şekilde yapıp teli uzatabildiğin kadar ileri doğru sok ve kapı veya öbür tarafa doğru U nun tabanını gerdir. Çünkü teypte kancalar var onları açman lazım gergin vaziyette tutarak teyp ve U teli beraber gelecek şekilde çek . Bilmiyorum anlatabildimmi ?

Saygılarımla