opel satış elemanların saygısızlığı

tyfnsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bundan yaklaşık 4 ay önce 2005 hb astra mı satıp sıfır astra j hb 1,6 115  benzinli aracımı beğenerek aldım. test etme imkanım yoktu, araç yok muş dediler, performans olarak sizin arabanızla aynı çünkü motorları aynı dediler,peki dedim pazarlığı mızı yaptık aldık. bu arada eşim kullanıyor arabayı. bende şirket arabasını kullanıyorum. 15 gün önce uzun yola çıktım astrayla (ankara izmir arası) performans eski arabamla yakından uzaktan ilgisi yok. yolda birde basınca gitmeyen bir araba aldım diye canım sıkıldı, arabayı sıkıştırıyım derken bunca yıllık uzun yolda ilk defada radara girdim birde ceza neyse ankaraya geldim,dedim değiştiriyim arabayı, opele gittim. dedim bunun performanssından memnun değilim, değiştirmek istiyorum satıcı demez mi  ,lakayit bir tavırla  ucuz araba bu kadar basar diye, adama o an kafa atmak istedim  ulan 50000 bin tl para az bi para değil, sanki neyse yazdıkça adama karşı halen sinirlerim geriliyor, opel bu servis ve satış adamlarını hiç mi kontrol etmiyor, sırf bu yüzden artık opel mi aman kardeşim uzak dur moduna geldim.

desmicare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel satış elemanların saygısızlığı

merhaba, kardeşim bu sadece opel de değil ki bütün firmalar öyle malını satana kadar överler satış bittikten sonra döverler...:))

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Opel de çalışan yarın Renault ta, ordan sonra Vw de ordan sonra Toyota da vs vs çalışıyor, adam gıcıksa bir şekilde gıcıklığına herhangi markada maruz kalıyorsunuz yani.

Gene de Toyota ve Hyundai de bu türlerden az var, bir de lüks markalarda tabi.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Haklısınız malesef durum böyle satana kadar. Ancak yanlış okumadiysam aracı değiştirmeye mi gittiniz, öyle bir hakkımız varmı?

Kerim12can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bizede alırken bayi geziyorduk Ataköy yani şuanki gürses oto çalışanları bir saygısızlık yapmıştı evi dibindeki yerden deil Bayrampaşa odaktan aldım iyikide odaktan almışız keşke başka bayilere sorsaydınız test aracını

tyfnsen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

firstemperor link' Alıntı:
Haklısınız malesef durum böyle satana kadar. Ancak yanlış okumadiysam aracı değiştirmeye mi gittiniz, öyle bir hakkımız varmı?

değiştirmeden kastım bunu satıp daha diğer modellerine bakmaktı :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Test etmeden almakla hata yapmissiniz.
Sonucta 50 bin lira veriyorsunuz.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam yarın aynı servise gidip servis Müdürüyle görüşün kameralar önünde. Ona "ucuz arabanın bilmemnesi böyle olur" şeklindeki tavırını haketmediğinizi söyleyin. Baktınız sonuç alamıyorsunuz, size onu diyen arkadaşa gidip "bana böyle demiştiniz değil mi?" diyin. Eğer "evet diyip" aynı tavrı sürdürürse kafayı gömün çıkın derim. Mahkemeye verseler dahi en fazla ödeyeceğiniz radar cezası kadar bir meblağ gelir.  Bu gerçekten saygısızlık. Ama satılan ürünü kimse iade almaz. Yanlış anlamayın ama adam diğer söylediğinde de haklı :) motorları aynı sadece ağırlık farkından eskisi kadar basamıyorsunuz :)

bethesda1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saygısızlık çok çok var. Beğenmeme falan değil yanlış anlaşılmasın tamir kısmındaki ustalar daha prezentabl yemin ederim. Ama satış elemanları berbat. Bence müdürün haberi olsun.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben araci alirken çay bile ikram etmiyordular o anda birkaç kisi daha pazarlik yapiyordu adamlar dedi bu nasil servis ikraminiz bile yok bir dünya para odeyecegiz deyince simit ve çay ikrami yaptılar

Aracin gidişine gelince agirliktan dolayi bir zaafi var ama o kadarda değil bence performans icin 1.4 almak lazim