Opel Servisinin Ayıbı

busenedeburdayim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bodrum da çalışan bir arkadaşımın 2005 model dizel corsa sı vardı,,bodrumda bir opel servisine bakım için aracını götürdüğünde servis elemanları:
kardeş niyetin varsa arabanı sat bize ,,servis arabası yapalım bunu demişler...
arkadaşımda satma niyeti olduğu için 16.000 e anlaşmışlar

olaydan 3-4 gün sonra arkadaş arabasını internette görmüş,,hemde 95.000 de olan arabasını 40.000 km.de ,,ve 18.500 lira fiyatla,,bu saatten sonra hiçbir servise güvenim kalmamıştır benim.

araba alırken güvenip araç göstermeye gidiyoruz bu insanlara,yazık valla insanlık mı bu,,onu alan adamın günahı ne??

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Böyle kişilerin kesinlikle isimleri teşhir edilmesi gerek. Ya değilse bu ne insanlığa nede esnaflığa sığar 90 000 km araç 40 000 diyerek yapılan işe bak. Yurt dışında araç km oynayanın vay haline ama ülkemizde buyur buradan yak.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bıde km oynayan yer servısss gerısıne bısey demıyorum...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Bu km ile oynayan kim olursa olsun adam demem. Daha önce acımın motorunu komple yaptırdım. Ve sonrasında evraklarını aldım. Ama buna karşın km ile bir gram dahi elletmedim. Elimde evrak isteyen bakar. Yazık günah ya insanlar rızıklarını vererek araç alacak ama araç 50000 KM daha yüksek ama adam farkında değil. 50 000 KM ne demek yılda 10 000 KM yapan bir kişinin 5 yıllık zaman içinde yapacağı km demek şerefsizlikten başka bir şey değil.

phdserkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bodrum'da kaç tane yetkili servis var ki? Adını bulmak zor olmasa gerek. Memlekette kimseye güven kalmadı artık.

(Özel servis ise durum değişir tabi.)