opel tigraya modifiyeye başladık

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostlar Opel Tigraya Modifiyeye Başladim Bahara Kadar Motoruna Nisan Ayindada Dişi Jantlar Lastikler şeklinde Bi Planlamam Var Her Eklediğim şeyi Fotoğraflarla Size De Göstericem.... Orta Egsoz Katalitik Son Susturucu Hepsi Değişti Jsv Açik Hava Filtresi Taktim Bunlarin Dişinda Motor Aksama Ne Yapilir Neler Yapilcaani Aşaği Yukari Hepimiz Biliorus Ama Farkli Bi Düşüncesi Olan Arkadasim Varmi??

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu Konuda Kararsizim İmkanim Var Fakat Bu Konuda Kİme GÜveneceĞİmİ Bİlmİyorum Ben Manİsadayim İzmİrde Bİ AraŞtirmak Gerekİyor

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saten Hava Fİltresİ Ve Egsozdan Sonra Hİssedİlİr Bİ DeĞİŞme Oldu Özellİkle YÜksek Devİrlerde Çok Daha İyİ Performans Almaya BaŞladim 3 Vİtes 140 Elektrİk Kesİcİ Gİrİo Elektrİk Kesİvcİ Gİrmese Daha Uzayacak Yanİ Elektrİk Kesİcİyİ İptal Edİp 10.000 Devİrlİ Bİ Saat Koymak Lasim:))

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Doğru izmir iyi fikir...Aceleye getirmeden araştır...Sonuçta dediğin gibi her yere güvenilmez...

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben aydına biraz uzağım kuyucak ilçesindeyim...Bize yakın nazilli var orada vardı tuning muhabbeti ama sanırım yürümedi kapandı.Tuning olayı biraz maliyetli olduğu için bide hitap ettiğin kesim önemli malum küçük yer sorunu...Aydında var galiba hiç gitmedim...Çok modlu araç yok zaten..Bu işin merkezi metropoller...Ama isterdim şöyle güzel faliyet gösteren bi yer olmasını...Aydındaki ne durumda pek bilmiyorum...

ekselans0001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
manisaya da ben düşündüm ama kuru yatırım olacağını anladım adamlar hala arabanın arkasına bi yazı yazdırmayı içeriye bi mor lamba yanlara kuşak 1 patlak egsozu modifiye zannediyo o yüzden manisa sağır bu konuda gencler meraklı fakat dedğiin gibi imkan yok ALBARTOS KARDEŞİM BİZİM DİDİMDE YAZLIĞIMIZ VAR SAĞTURDA YAZIN GÖRÜRSÜN TİGRAMI EGEDE TEK OLACAK (EGE RÜZGARI ):))

ALBATROS_09

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ekselans0001' Alıntı:
manisaya da ben düşündüm ama kuru yatırım olacağını anladım adamlar hala arabanın arkasına bi yazı yazdırmayı içeriye bi mor lamba yanlara kuşak 1 patlak egsozu modifiye zannediyo o yüzden manisa sağır bu konuda gencler meraklı fakat dedğiin gibi imkan yok ALBARTOS KARDEŞİM BİZİM DİDİMDE YAZLIĞIMIZ VAR SAĞTURDA YAZIN GÖRÜRSÜN TİGRAMI EGEDE TEK OLACAK (EGE RÜZGARI ):))

Görüşürüz elbet...İnşaallah kafana göre yaparsın bişiyler...:)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tigranın en sevdiğim rengi.motor mevzuna gelince.bütçene göre mantzel power box+chip oldukça iyi olur.Daha da derinlemesine istersen egzantrikle dewam.Sitede vardı satılık egzantrikler.