OPEL VDO Dayton CD 773 Mp3

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Hehe ben de aldım bakalım yakında gelecek.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
haddi bakalım sami abi getiriyosun kendine artık bizide düşünürsün.:)

ozgur_dezen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cok super
gercektende cok iyi yapmissiniz arkadasin arabasinda da var 1.5 seneden beri kullaniyor ..ses kalitesi gercekten sony ve pioneer gibi desem yeridir...

hayirli olsun gule gule kullanin...

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar bu gün itibariyle teybim geldi. henüz arabama takmadım ama soketl standart opel iso soketi yani üç bölümden oluşuyor. orda bir sorun yok. yalnız arka tarafta vida şeklinde bir çıkıntı var. o takılmasını önlemezse güzel. bu arada malzeme kalitesi pek iyi değil. opel teybi diye yazıyor ama opelle uzaktan yakından alakası yok. çinde üretilmiş. garanti belgesi ve opel tek din teypleri çıkarmak için aparat var. ama çerçeevesini beğenmedim. yarın takacağım eğer çerçeve sorun olur orjinal teybin boşluğunu doldurmazsa özel çerçeve yaptıracağım.

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun.....

eser2001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vdo nun ses kalitesinin diğerlerine göre kötü olduğunu duymuştum, fakat bu modelini hiç görmedim bende düşünüyorum araştırıyorum, umarım istediğinizi verir yorumlarınızı yazın bizim içinde fikir olsun. hayırlı olsun güle güle kullanın..

escobar1981

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün car400'den kurtuldum...

Siparişini verdiğim CD773 geldi ve hemen montajını yaptırdım. Üstelik o kadar kolay montaj oldu ki... Arkadaki soketler birebir uyum sağlıyor. Elektronikçi başta direksiyonu ve bilgi ekranını çalıştırmaz dedi ama sonra şemayı görünce olur dedi. Gerçekten de oldu. Sadece car400 söküldü, yerine bu takıldı. Başka hiçbir şey yapmadık.

Görünümü de gerçekten hoş. Parça sıkıntısı olmayacağını servisinin bulunduğunu söyledi usta. Birçok özellik açısından bu paraya bu kalite. Bence değer...
selam, bu teybin montajini yaparken ayrica bir adaptor yada cablo kullanidinizmi, bende vdo 2604 mp3 almayi dusunuyorum ama uyumlumu degilmi bilmiyorum tesekkurler