opel vecra b 2000 model ön konsol düğmeleri

daynaft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba 2000 moldel 2,0 16 v cdx aracın ön konsolda bulunan düğmeleri nerden temin edebilirim 1 aydır aramadığım parçacı aramadığım hurdacı kalmadı içindeki ampulleri patlak uygun ampul de bulamadım elektironik işinden de anlamıyorum bunlarin tamirini yapacak yer yada yenisini bulabilecegim bir yer önerisi olan varmı ?

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Onlarin ampulu degistirilebiliyor led ampul ile.o dugmelerin fiyati ile ampul degisimi fiyati cok farkli ampulleri degistirtin bi elektrikciye

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Self serviste resimli anlatimlari var

xtoygarx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
100-150 arası fiyat veriyorlar.(tanesine)
aynısı benim başıma da geldi. tanıdığım iyi bir radyo teyp tamircisi vardı .bedavaya ampül ünü değiştirdi.
opel parçalarını hurdacılarda (ostim yıldız sanayide oto güvem var orda bulabilirsin .ama çok sıkı pazarlık et )

Son düzenleme:

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tanesi 50 tl olmali.ama paraniza yazik arkadaslar icine 0.5 kurusluk direncle sari led lehimleyerek yaklasik 200 tl paraniz sizde kalmis olucak.aldiginiz 2.el dugmenin ampulunun patlamasida an meselesidir zaten.iyi bir elektronikci degistirir onlari kucuk bir el becerisi gerekiyor.self servisteki resimleri telefonunuzdan gosterip tarif etseniz bile yeter