Opel vectra 2.0 cd 1997 model & opel omega 2.5 v6 1998 model

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracima talip var takas istiyor 1997 cd vectra benim araç, alicinin 1998 omega 2.5 v6 ne yapmam gerek yani mantiklimi değilmi yardimlarinizi beklerim. Omega da tavan ve hiz sabitleyici ekstra olarak mevcut...

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
otomatikse hiç değmez.. hiç girme

manuelse kaçırma..piyasada neredeyse yok.

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bilmem otomatik araç ama neden istediğini bilimyorum spor araç istiyorum diyor... bilmemki ne yapcam sürekli arıyor arabam 4*4 lük diyor

İLHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zanerdersem takas yöntemiyle arabasından kurtulmak istiyor vectra nın 2.eli omedadan daha iyide ondan

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
evet vectra-omega takası model düşülerek zor yapılır. bunun yanında otomatikle ilgili değmez diyen arkadaş elinde omega otomatiğe yönelik kesin bir bilgi mi var yoksa otomatikle ilgili genel fobiden mi bahsediyorsunuz? Çünkü bana göre de bir araç otomatikse düşünülür manuelse değmez.

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede otomatikse alınır ama nejatın demek istediği otomatiğin manuelden daha yavaş olmasından kaynaklanıyor sanırsam 0 100km muhabbeti yalnışmıyım

psicomega

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet vectra-omega takası model düşülerek zor yapılır. bunun yanında otomatikle ilgili değmez diyen arkadaş elinde omega otomatiğe yönelik kesin bir bilgi mi var yoksa otomatikle ilgili genel fobiden mi bahsediyorsunuz? Çünkü bana göre de bir araç otomatikse düşünülür manuelse değmez.

sürücü profiline bakacak olursanız, 29 yaşında arabasına ve performansına düşkün önden cekişli ve manuel bir araçtan, arkadan itişli ve otomatik bir araca binecek olduğunu kestirmişsinizdir heralde;)

sürücüye yönelik bir arac değil(otomatik omega).. arkada makam koltuğunda oturacaksanız başka... vectra ya göre ağır kalır can sıkar birde verdiğiniz benzin parasını düşünürsek... benim aracım 370 ykr yakıyo otomatik 450 ykr yakıyo bide üzerine gitmiyo... ama daha konforlu .....

yani otomatiğe karşı genel bi fobim yok omeganın otomatiğine karşı arkadaşa uymayacağını söylemek istedim..

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben omega almak istesem özellikle otomatik alırım.çünkü o arabada spor kullanım aramam.o araba konfor arabası bu yüzden manuel olsaydı almazdım ben olsam.bence o arabada vardır bi ayak.baktırmadan sakın alma derim.bence o arabanın keyfi direksiyonunda.otomatik çok keyifli olur bana göre.vectradada aynı şey geçerli

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
sürücü profiline bakacak olursanız, 29 yaşında arabasına ve performansına düşkün önden cekişli ve manuel bir araçtan, arkadan itişli ve otomatik bir araca binecek olduğunu kestirmişsinizdir heralde;)

sürücüye yönelik bir arac değil(otomatik omega).. arkada makam koltuğunda oturacaksanız başka... vectra ya göre ağır kalır can sıkar birde verdiğiniz benzin parasını düşünürsek... benim aracım 370 ykr yakıyo otomatik 450 ykr yakıyo bide üzerine gitmiyo... ama daha konforlu .....

yani otomatiğe karşı genel bi fobim yok omeganın otomatiğine karşı arkadaşa uymayacağını söylemek istedim..

Evet meseleyi anladım haklı olabilirsiniz