Opel Vectra B - Blaupunkt Car 300 Radio - SAFE ??

Korkmazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar herkese iyi forumlar..
Yeni Opel Vectra B aldım daha önceden renault9 ' um vardı :rakir: neyse dedim bi aküyü değişelim tabi acemisi olunca işin senin Teyp gitti neyse aldıgım adam sağolsun kodunu vs vs söyledi :) :rakir: video da da anlatılan gibi denememe rağmen SAFE yazısı hiç bir şekilde gitmiyor kontak açık 15 dakika bekle vs vs dediler 2 saat bekledim rahat yok code kısmına gelmiyor teyp sürekli safede böyle birşey başına gelen yada yardımcı olabilecek varsa sevinirim ve daha hiç CODE girmeyi denemedim çünkü o ekrana hiç gelmedi teyp ne yaptıysam.. :confused::confused::confused:

VİDEO : http://www.youtube.com/watch?v=N1f2O9EhNNw

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
teyp kapalıyken as tuşuna basılı tutarak açın code ekranı gelir...

Korkmazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
teyp kapalıyken as tuşuna basılı tutarak açın code ekranı gelir...

sorunda orda işte gelmiyor :)) dediğim gibi videodaki her şeyi tamamen uyguladım hatta bir çok kaynaktan araştırdım ilk önce kontagı açıyoruz daha sonra as tuşuna basarak teybi açıyoruz biip sesiyle beraber safe vs vs geliyor sonra code gelmesi gerekiyor ama benim teyp de gelmiyor ..

compela

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kontagi yarim aciyoruz gosterge lambalari yanmiyor ayeica as ile teyip acma dugmesine 15 sn basili tutuyoruz

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Eger kontak açık as tuluna basarak açmana ragmen code ekranı gelmiyorsa Teybinin arkasına kontak voltajı gelmiyordur. Sigorta panosundan kontak voltajı sigortasını kontrol et. Yada teybi çek soketinden kontrol et. Kontak voltajı geliyormu. En alt sokette siyah kablo

Korkmazoglu

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim herkese problemi çözdüm uzun süredir yazamıyorum hepiniz sağolun allah razı olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk