Opel Vectra B Cam Düğmeleri Led Uygulaması

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eyvallah sağol eksik olma.. finalleri bitiriyim başlıcam sökmeye. gecen kadranı söktüm babam sökme diye yalvarmaktan gözleri yaşardı adamın :) bunu da o evde yokken sökücem....

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline Saplık kardeş sen birde şu otomatik vites göstergesine led projesi yapsan oda büyük bir sorun vitesin kaçta olduğu gözükmüyor yeşil elektirik bantı yaptım ama yinede tatmin etmedi beni başarılarının devamını bekliyoruz

opelim71

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eline Saplık kardeş sen birde şu otomatik vites göstergesine led projesi yapsan oda büyük bir sorun vitesin kaçta olduğu gözükmüyor yeşil elektirik bantı yaptım ama yinede tatmin etmedi beni başarılarının devamını bekliyoruz
otomatik vitesli bir arabam olursa yaparım yada yakınlarımda öyle bir arabası olan arkadaş olursa. teşekkürler...

suphi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel olmuş, eline sağlık...

ZB6050

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba adım serkan...

uzun zamandır takip ediyordum çalışmalarınızı.renault yetkili servisinde atölye şefiyim,mekanik ve elektronik bilgim işte:))ben de de 2001 vectra b makyajlı kasa z16xe motor gümüş gri renginde opelim var.bir çok uygulama yaptım gösterge paneli yol bilg.kalorifer düğme aydınlatması cam düğme aydınlatması....bir tek soru sormak istiyorum:neden hiç biriniz şerit led uygulaması yapmadınız kalorifer düğmelerinin bulunduğu kısma?süper oluyor kısa zamanda resimlerini koyarım.tekrarmerhabalar....

murganc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başarılı.

mnbmnb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uzun zamandır takip ediyordum çalışmalarınızı.renault yetkili servisinde atölye şefiyim,mekanik ve elektronik bilgim işte:))ben de de 2001 vectra b makyajlı kasa z16xe motor gümüş gri renginde opelim var.bir çok uygulama yaptım gösterge paneli yol bilg.kalorifer düğme aydınlatması cam düğme aydınlatması....bir tek soru sormak istiyorum:neden hiç biriniz şerit led uygulaması yapmadınız kalorifer düğmelerinin bulunduğu kısma?süper oluyor kısa zamanda resimlerini koyarım.tekrarmerhabalar....
resimleri takipteyim bende düşünüyorum