opel vectra cd ve gt modeli

vagabond86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim anlamadığım bu GT lerin özelliği fazla ama motor CD ile aynı ikiside fiyat olarak aynı hatta CD ler biraz daha pahalı.
ustalara sorduğumda CD al diyor.birde siz değerli opel kullanıcılarından bilgi alayım dedim.sadece bu GT ile CD + ve - özellikleri nelerdir.
acizane bilgilerinizi bizden esirgemezseniz sevinirim.

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim anlamadığım bu GT lerin özelliği fazla ama motor CD ile aynı ikiside fiyat olarak aynı hatta CD ler biraz daha pahalı.
ustalara sorduğumda CD al diyor.birde siz değerli opel kullanıcılarından bilgi alayım dedim.sadece bu GT ile CD + ve - özellikleri nelerdir.
acizane bilgilerinizi bizden esirgemezseniz sevinirim.

Vectra B1 için;

CD'ler 2.0 Ecotec 136 hp
GT'ler 2.0 Ecotec 156 hp + Bodykit + GT jant gibi ekstraları var.

Bulent SARI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gt ile motoru aynı egzantirikler bide bazı motor aksamında oynama var galiba yanlışım varsa arkadaşlar düzeltir.Birde GT başka sanayide görmüştüm motoru rektefe olmuş conta yakmıştı kullanma şansım oldu çok güzel tepki veriyor gaza basınca birden devir saati hopluyor jantları çok şık body kit de var yolda uzun süre kullanamadım fakat aniden fırlıyor bu araçtan sonra benim vectraya binesim gelmedi temiz GT bulursan çok keyf alırsın fakat ona gaz dayanırmı bilemem...

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
b/2 cdx al

hepsinden güzel

illa b1 derseniz gt tabiki ama ilk elden olmalı eski sahibi apaçi falansa öldürmüştür aracı:)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
apaçi işin espriside bu araclar malesef sahinden terfi eden yancıların eline düşüyor benim gt de gitti kim bilir arabayı napmıstır şimdi:(

apathetic

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle a gt çok güzel bende çok severim,sevenide çok lakin 9 binliraya gidip gt alıyor,vectra gt deyip düşüyor caddelere bazı şahıslar,sanayiden alınmış kuruşluk aksesuarları söylemiyorum bile..
gercek bir gt sahibinin arabasını gördüğün zaman anlıyorsun zaten neyin ne olduğunu..

vagabond86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MRB ARKADAŞLAR
98 model opel vectra 155.000 km de.CDX buldum.bu modeli tfsiye edermisiniz.fiyatıda 13.850,00 tl acil bilgi verirseniz.aracı almaya gideceğim.

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 v6 motor olması lazım 98 model cdx ler kullanıcısı sitede az ama yardımcı olurlar