Opel, Yeni Astra hakkında bana dergi yollamış.

efekadefe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu dergiyi dün serviste inceledim. ayrıntılı olarak yeni astrayı, yenilikleri, ileride elektrikli motorlarla nasıl adapte olabileceğini ve buna uygun ön hazırlıgın oldugunu, tasarımının neye dayandırıldıgı falan filan baya bir anlatmıslar. 40-50 sayfa vardı. guzel bir dergi.

savas

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada yollamışlar inceledim.yeni 1.4 benzinli turbo şarjlo motor dan bahsediyo avrupada çok sattıkları 1.8 140 hp lik olan motorla aynı güçteymiş

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Banada geldi iki gün önce. Taaa izmirlerden kargoya vermişlerde yollamışlar sağolsunlar. Hatta önümde açık şu an anca okuma fırsatı buldum :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öndeki armayı iptal etsen araba seat subaru her araca benziyor opel çizgisi kalmamış araçda

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hohoh benide geçen hafta aradılar hangi arabayı getirelim denemekistersiniz dediler :D ama dergi yok ortada arıyımda kızayım bi:D

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamlar kimde para var biliyorlar :kop:. Yetkili servislerdeki kayıtlardan almış olabilirler. Bence Opel adına güzel bir yaklaşım.

aynen savaş abinin dediği gibi oluyo olay heralde banada gelmedi gelmezde özel servise götürüyorum çünkü :)