opel yetkili servisleri yetkililerine

sansibl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
özel forumlarda opel yetkili servislerin fahiş fiyatları hususundaki yakınmaları eleştirmeleri okumuyor musunuz? önlem alıp bu antipatiyi, kazıklanacağım güvensizliğini yıkmak için çabalarınız, halkla ilişkiler müdürlüğünüz, araştırma geliştirme (ar-ge) birimleriniz yok mudur? ben bu forumlarda yetkili servislerde çalışan ustalar görüyorum. onlar bu derdi ceolarına, amirlerine anlatmıyorlar mı? (bana. yetkisiz servislerdeki parçaların çin malı ya da yan sanayi ya da kalitesizliğinden dem vurarak savunmaya kalkmayın sakın. araç muayeneden geçmedi ön disk ve balata için yetkili servisi arayıp fiyat istedim onun verdiği fiyatın yarısına özelde yaptırdım. parçayı parçacıdan aldım bire-bir orjinal.) buradan sesimizi zor duyuruyoruz ama: almanyadaki dostlarımdan merkeze ulaşıp türkiyedeki durumu (halkın yetkili servislerden uzaklaşıp, piyasaya, yetkisiz servislerin kucağına itildiğini) rapor etmelerini isteyeceğim. herkese kazasız belasız kazıklanmaksız cezasız sürüşler, iyi forumlar, tşklr

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Niye anlatsınlar ki onlar bu derdi amirlerine onlar salla başı al maaşı hayatı sürüyorlar , onların 1 gram umurundamı sanıyorsun senden para çıkmış çıkmamış , ne yazık ki kafalar bu şekilde ayarlı yapacak birşey yok , OPELin varsa paranda vardır :) Onların görüşü bu işte

Tıpkı çevirmeye girdiğinde polisin aracı opel olanlara daha bi dikkat etmesi gibi :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
uğur yine bir ilki senden duydum ya...

şahini doğanı çeviren polisi gördüm,106 yı es geçmezde allahın opeli ne alake ?

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aga sen bide gel Konya'yı gör, Şahin, doğan, e30, 106-saxo gördümü adamların ağzı sulanıyor. :sulanma:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
angarada tırsıyolar e30 36 durdurmaya alayı rahatsız :D gözümün önünde biri bi posta koydu bide tam çapraz çıktı yanlarından :D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla Canerim burada durum tam tersi doğan , şahin türü apaçi araçlarına polisler bişey yapmıyorlar artık onlarda bıkmış ceza yazmaktan :D Adamlar ceza yazıyor ama yazdıklarıyla kalıyorlar allahın doğanı şahini ne ödesin cezasını öyle kalır gider ama opeli olan dürüst efendi insan olduğu için anında ödüyor cezasını bunu bilen poliste yaz babam yaz :D Şimdi çaktınmı köfteyi

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin arabanın rengi oryantal diyemi çeviriyolar yoksam uğurum :D:D

farketmez devlete şahin doğan...öylede alıır böylede :D ha bugün ha yarın alır,ama alır...sen yaşlansanda devlet 18 yaşında herzaman :)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
* Hangi markaların yetkili servis fiyatları ucuz? Mesela amortisör değişimi Opel'de kaça, diğer markaların yetkili servislerde kaça yapılıyor? Onlardan örnekler vermeden Opel yetkili servisleri çok pahalı demek ne kadar doğrudur? Bir kurumu suçlamak için önce ortaya delillerin konması gerekmez mi?
* Son zamanlarda bu tür şikayetler artmaya başlamıştır. Canı yanan hemen bir şikayet konusu açar oldu. Ortada bir belge bir delil olmadan yazılanların doğru olduğuna nasıl inanacağız?

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Yetkili servisler size pahalı geliyor ise, yaptığınız gibi Özel servise gitmeye devam edin. Yetkili Servis tercih etmek istiyorsanız ve fiyatları düşürülsün istiyorsanız, pek mümkün gözükmüyor. Olaya sadece parça maliyeti olarak bakmayın. O plazanın işletme maliyeti, personel maliyeti, personel eğitim maliyeti, ekipman maliyeti vs. eklemek gerek.

Ki adamların maliyeti ve kazanıp kazanmamaları da bizi bağlamıyor. O fiyata yeterli para kazanıyorlar ki düşürmüyorlar demek, o kadar yöneticisi var hesaplamışlardır herhalde. Ustaya kalmamıştır iş.