opel yine zam yapmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oceans34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: opel yine zam yapmış

yavuzozkan link' Alıntı:
Fiyatlarda yine fazla bir oynama yok gibi geldi bana, yanılıyor muyum?

yok mu pes diyorum...editon olmuş 47 bin zamnında 47 bine 1.4 sport paket alınıyordu

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha bu bile az! Bir aralar babam demişti millet ev alacağına araba alır kar yapar derdi! Devir yine eskisine mi doğru gidiyor anlamadım! Euro Dolar bir de üstüne cari açık al sana tüketim ve sonuç!

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 Ocaktan sonra gelen zam ötv zammıydı bu da euro kur farkı arkadaşlar memlekete hayırlı olsun.
Bugün özel hastaneye gittim yılbaşından önce 25 tl muayene farkı veriyordum bugün 52 tl aldılar tahliliydi filmiydi derken 250 tl haşırt diye geçiriverdiler.
Benzin parası yapacaktım ben onu  :( :(

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bahto link' Alıntı:
çok düşüncelisiniz. takdir ediyorum sizi. keşke herkes sizin kadar duyarlı olsa. bazılarının  sırf araç sahibi olup başkalarını kücücük de olsa düşünmeden bencilce yapılan yorumlarından sonra sizin bu cümleniz çok anlamlı geldi bana . gerçekten
Keşke herşey söylemek kadar kolay olsa. Benimki sadece kuru bir temenniden ibaret. İnsanlar hakikaten ama kendi hatalarından(hesapsız harcama alışkanlıklarından) ama hayat şartlarından dolayı zor durumda. şükür bizim ekmeğimiz, işimiz gücümüz var ve sıfır araç alacak kadar gücümüz var. Ancak iki yakasını bir araya getirmeye çalışan, asgari ihtiyaçlarını karşılamak için takdiri şayan çabalar içinde olan bir çok insan da var. Sonumuz hayr olur inşallah.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oceans34 link' Alıntı:
yok mu pes diyorum...editon olmuş 47 bin zamnında 47 bine 1.4 sport paket alınıyordu

Evet aynen öyle, ben aracımı 2012 ağustos ayında 38.000 e aldım (1.6 115hp Edition). Çok net hatırlıyorum, o zaman 1.4T Enjoy Plus için 43.000, 1.4T Sport için 47.000 fiyat veriyorlardı...

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt:

Arkadaslar yine zam gelmis. Benim 54 milyara aldigim arac su an 60.959 yani 61 milyar olmus. Yuh ya kasim ayinda almistim 54'e simdi 61 milyar. Yazik cok yazik..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...