Opel Zafira Kulubu

ttpola

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir başka konu da elegance sınıfı,
hiç kimsede elegance yok,2004 ten sonra elegance üretimi mi yok,yoksa adı mı değişmiş acep?

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar.
ben yaklaşık 3 ay önce zafiye lpg taktırmıştım,tankı da stepnenin yerine koydurmuştum.lpg gerçekten de neredeyse yakıtı yarıya düşürdü ancak tankı bagaja taktırmadığım için pişmanım.stepnenin yüzünden zaten bir koltuk iptal durumda üstelik çirkin büyük ve düzensiz.tankla da bir koltuk iptal olurdu ama en azından virajlarda savrulmazdı diye düşünüyorum.lpg düşünen arkadaşlara tavsiyem tankın yerini iki kez düşünmeleri.250 tl masrafı varmış çıkarıp bagaja taktırmayı düşünüyorum.
herkese selamlar
biz 6 ve 7. koltukları sık kullanmıyoruz o yüzden lastiğin bagajda olması çok sıkıntı yaratmıyor ve sadece uzun yolda kullanıyoruz stepneyi,normalde kömürlükte duruyor.

bir not daha,orj stepne 6 ve 7 koltuğun arkasına sığıyor.yalnız arka koltuklardan biri 1 2 cm farkla yerine tam oturmuyor.Bu da çok sorun değil ! (B kasa için söylüyorum,A kasa nasıl bilmiyorum)

son bi öneri 250 tl değişime verene kadar,ince stepne alın bence (150-200 tl civarı).bagaja tüp koymak bu aracın adını değiştirir =) zafirayı zafira yapan arka 2 koltuktur.Tabii şahsi fikirlerim bunlar...

herkese keyifli forumlar,saygılar...

Son düzenleme:

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam arkadaşlar, benim zafirada lpg yok ama bir arkadaşın zafiraya yapmıştık. stepneyi incesi ile değiştirdik güzel bir kılıf diktirdik, yedinci koltugun sırtına dik olarak kayış ile bağladık ne sallanıyordu nede virajda yuvarlanıyordu. buda benim fikrim. ama ince stepne olarak hepsi standartmı bilemiyorum.

iertan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lütfen bana bir yardımcı olun kafam çok karıştı. Tam bir aile arabası almak istiyorum ve zafira çok hoşuma gidiyor. Bir kaç arkadaşa sordum alırken dikkatli ol biraz sorunlu bir araç dediler. Ben hangi model hangi kasa hangi motor hangi yakıtlı olacağı konusunda bir bilgim yok yanlız 25000-30000 Tl arası bir bütçem var. Yılda 5000 - 6000 km yol yaparım bunun dışında araç yatar. Bana vergisi düşük akıtı düşük rahatça kullana bileceğim bir zafira önerebilirmisiniz yada bir araç. Şimdiden teşekkürler.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayhan abi.. yazilimi atmak icin hangi cihazi kullandin ( opcom ?? :) flasher lar mi )
yazilimi nasil optimize ettin..

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar lütfen bana bir yardımcı olun kafam çok karıştı. Tam bir aile arabası almak istiyorum ve zafira çok hoşuma gidiyor. Bir kaç arkadaşa sordum alırken dikkatli ol biraz sorunlu bir araç dediler. Ben hangi model hangi kasa hangi motor hangi yakıtlı olacağı konusunda bir bilgim yok yanlız 25000-30000 Tl arası bir bütçem var. Yılda 5000 - 6000 km yol yaparım bunun dışında araç yatar. Bana vergisi düşük akıtı düşük rahatça kullana bileceğim bir zafira önerebilirmisiniz yada bir araç. Şimdiden teşekkürler.

astra vectra corsa ne kadar sorunluysa zafirada okadar sorunludur yani sen kulak asma duyduklarina .gercekten bir aile arabasi olsun istiyorsan bagaji büyük olsun gerektiginde 7 kisi binebilsin diyorsan isteklerine cevap verecek bir araba.cok km de yapmayacaksan benzinli yeterli.ama tavsiyem zafira b almandir. 30.000 civarinda cok güzel zafiler var..

Son düzenleme:

iertan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra vectra corsa ne kadar sorunluysa zafirada okadar sorunludur yani sen kulak asma duyduklarina .gercekten bir aile arabasi olsun istiyorsan bagaji büyük olsun gerektiginde 7 kisi binebilsin diyorsan isteklerine cevap verecek bir araba.cok km de yapmayacaksan benzinli yeterli.ama tavsiyem zafira b almandir.

Kardeş Zafira b alman derken işte orada sorunum var o hangisi oluyor onu bilemiyorum aslında mesela bunlar nasıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...-zafira-2006-zafira-cosmo-full-29499341/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-zafira-masrafsiz-hatasiz-zafiraa/detay

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 ve üzeri,düşük km li, cosmo model(full) zafiralara bakabilirsiniz.Piyasada var.4 yıldır kullanıyorum şu ana kadar bi sorununu görmedim

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

her ikiside Alman,biri eski kasa biri yeni kasa
almışken yeni kasasını alın.Üstte gösterdiğiniz yeni kasa boyalıymış biraz araştırırsanız daha iyisini bulabilirsiniz.

Son düzenleme: