Opel Zafira Kulubu

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar uzun bir aradan sonra aranızdayım umarım herkes iyidir sizlerden bir ricam olacak bana 2002-2003 zafira elegance lazım 2006 yı satmak zorunda kaldık zafiradan da vazgeçemiyoruz yardımcı olursanız sevinirim.....herkese selamlar

vay vay vay Alper nerelerdesin yahu uzun zaman oldu görüsmeyeli.

algorist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.2006 zafira dizel otomatik aracım var.opc bodykit yaptırmak istiyorum hiçbiryerde bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haydaa,şimdi benim opc eklentilerimden biri kırılsa ki ön eklenti kırıldı yırtıldı kendini kopardı :) ben madur mu olcam yeni almak istesem :D
şaka bi yana bu hafta içinde servise gidecem gibi zaten bu kırık için,bilgi almış olurum

egemen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar, aranıza yeni katıldım. 5 yıldır opel zafira kullanıyorum. şimdiki aracım zafira 2.0 turbo opc. herkese keyifli forumlar, kazasız belasız sürüşler diliyorum.

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün yetkili servise gittim bir kaç fiyat almak istediğim parçalar vardı,
OPEL krom yazısı lazım bende yok fiyatı 33,5TL(yarın alacam)

Kokpitteki havalandırmak kanalının(direksiyonun solundaki taraf)çerçevesini tutan tırnaklar 2 si kırık,çarkı çevirirken içine göçüyo,fiyatını aldım 65 TL dedi komple parça olarak değişiyor(kalsın dedim boş bi zaman tırnak takarım ben :))

OPC Line ön tampon eklentisi harap vaziyette fiyatını aldım sıfır 780 TL :D (hiç o konuya tekrar dönmedim kapattım o sayfayı :p ),dışardan sanayide yaptırıcam yarın bildiğim özel servise gidecem tampon tamiri için yönlendirme alımcam,bi arkadaş komple ne kadardır diye soruyordu,emsal teşkil olur aşa yukarı:p

Arka koltuk sehpalarının vidalarının tıpasını sordum tanesi 2.5 TL(balıklama atladım hemen alıcam diye ::D ) yazın koltukların kılıflarını çıkarırken o sehpaları çıkarmam lazım,onlarıda çıkarıken mecbur aşındırcam o tıpaları onun için lazım,

Kapı kolları gri renkte,bitanesinin üstü çizik alttan siyah plastik belli oluyor,onu boyatacam yarın 25-30 tl dedi(yarın yaptıracam)

Şimdilik kendimde eksikliğini hissettiğim parçalar ve yapılması gerekenler bunlar.
Biraz uzun ama sağlıcakla kalın :rolleyes:

Son düzenleme: