Opel Zafira Kulubu

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kronik torpido kapağı sorunu nu hallettim,kapağı kapalı tutan kilit mekanizması arızalıydı,kapak kapanmıyordu.
Daha önce de tamir etmiştim ama tekrar kapanmamaya başladı.

Sorun içindeki yayda değil, orjinal pinlere sürülen yağda.
Zaman geçtikçe yağ özelliğini kaybediyor, margarin yağ gibi donup içindeki sistemin çalışmasını engelliyor. Bende iyice temizledim hiçbir şey sürmedim, şimdi gayet iyi. Bilgi isteyen olursa tamir detaylarını paylaşırım.

Son düzenleme:

dervis2007

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kronik torpido kapağı sorunu nu hallettim,kapağı kapalı tutan kilit mekanizması arızalıydı,kapak kapanmıyordu.
Daha önce de tamir etmiştim ama tekrar kapanmamaya başladı.

Sorun içindeki yayda değil, orjinal pinlere sürülen yağda.
Zaman geçtikçe yağ özelliğini kaybediyor, margarin yağ gibi donup içindeki sistemin çalışmasını engelliyor. Bende iyice temizledim hiçbir şey sürmedim, şimdi gayet iyi. Bilgi isteyen olursa tamir detaylarını paylaşırım.

Bendede ayni sorun var. Detaylari paylasirmisin? Tesekkurler

Birde video interface takacam. Cid ekran nasil sokuldugunu bilen varmi?

Son düzenleme:

nyhan84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-zafira-7-kisilik-garantili-34421951/detay
arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle herkese selamlar saygılar
2007 model 80.000 de dizel getz kullanıyorum ama artık küçük gelmeye başladı yukarıdaki aracı almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum aldıktan kısa bir süre sonra tüp taktırmaya niyetim var tavsiye edeceğiniz marka var mı acaba?(tahmini fiatı ne olur acaba_?)
forumlarda okurken gördüm zafiraya tüp taktırıp şikayetçi olan arkadaşlar var gerçekten bu araca tüp gitmiyormu yoksa arabadan yada takan firmadan kaynaklı sorunlarmı bunlar cvp verirseniz sevinirim..
aracın -/+ yanları nedir 2005 edition için
fiat pahalımı acaba sizce tavsiye edeceğiniz başka aynı ölçülerde araç varmıdır
almayı düşündüğüm bu aracı 7 yıl gibi bi süre kullanmak istiyorum bütçem 28,000 üstüne şuanlık çıkmam mümkün değil.
aracın metaL kısımlarında ufak bir çizik dahi yoktur sadece tampondaki küçük çizikler autoking de yaptırılmış.
inanın çok aradayım zafira kullanıcıları olarak sizin yorumlarınız bnm için çok önemli
HERKESE TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR...

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...pel-zafira-7-kisilik-garantili-34421951/detay
arkadaşlar forumda yeniyim öncelikle herkese selamlar saygılar
2007 model 80.000 de dizel getz kullanıyorum ama artık küçük gelmeye başladı yukarıdaki aracı almayı düşünüyorum yorumlarınızı bekliyorum aldıktan kısa bir süre sonra tüp taktırmaya niyetim var tavsiye edeceğiniz marka var mı acaba?(tahmini fiatı ne olur acaba_?)
forumlarda okurken gördüm zafiraya tüp taktırıp şikayetçi olan arkadaşlar var gerçekten bu araca tüp gitmiyormu yoksa arabadan yada takan firmadan kaynaklı sorunlarmı bunlar cvp verirseniz sevinirim..
aracın -/+ yanları nedir 2005 edition için
fiat pahalımı acaba sizce tavsiye edeceğiniz başka aynı ölçülerde araç varmıdır
almayı düşündüğüm bu aracı 7 yıl gibi bi süre kullanmak istiyorum bütçem 28,000 üstüne şuanlık çıkmam mümkün değil.
aracın metaL kısımlarında ufak bir çizik dahi yoktur sadece tampondaki küçük çizikler autoking de yaptırılmış.
inanın çok aradayım zafira kullanıcıları olarak sizin yorumlarınız bnm için çok önemli
HERKESE TEŞEKKÜRLER İYİ FORUMLAR...

bu fiyata Zafira B(2006 ve sonrası) bulabilirsiniz ama hor kullanılmış olur. Bekleyip üzerine koyarda 30bin civarına çıkarsanız Eli yüzü düzgün 2006 2007 model olabilir. Tavsiyem bu yönde.

Gösterdiğiniz araç diri duruyor.
Bu araçlar dediğiniz gibi aile aracı. Performans beklemek doğru değil. Ha motor bu araca küçük mü, küçük. Ama 2.0 motor olsaydı vergiden dolayı pek cazip olmazdı. Sakin kullanımlarda 1.6 motor hiç sırıtmıyor. Bastınız mı gidiyor.
LPG tasarruf için şart ve ben hiçbir sıkıntı yaşamadım 3 yıldır. Sadece yokuşlarda hissedeceğiniz %5 %10 luk bir çekiş düşüşü mevcut ama yaptığınız tasarruf için bu gözardı edilecek düzeyde.
Ben o zaman Landirenzo taktırmıştım 1500 TL ye, yine aynı fiyatlara taktırabilirsiniz..

last4126

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba diyerek başlıyım.
Self Servis bölümünde gördüğüm follow me yi aracıma uygulamak istiyorum.Zafira A aracım var.Merkezi kilit beyni nerede olur zafira A larda yardımcı olursanız sevinirim.(Resim olsa daha iyi olur.)

Son düzenleme:

kenangocmen88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle merhaba diyerek başlıyım.
Self Servis bölümünde gördüğüm follow me yi aracıma uygulamak istiyorum.Zafira A aracım var.Merkezi kilit beyni nerede olur zafira A larda yardımcı olursanız sevinirim.(Resim olsa daha iyi olur.)

Ben bilmiyorum belki bilen biri çıkar. *Muhtemelen Astra G ile aynı yerdedir.
Bence elektronik aksama dokunma..

last4126

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araca herhangi bir zarar gelir mi?
Gelirse ne gibi zararı olur öğrenebilirmiyim.
İstediğim bişey çok etkilermi arabayı.