Opel Zafira Kulubu

Giray Han

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracıma hız sabitleyici en sonunda takıldı.290 tl ye mal oldu.
Benim araçta kolçak yok.Kolçak olan zafiracılar soruyorum.Kolçak kullanışlımı?

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
2006 değil mi nasıl olmaz ???

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjoy var bizde ondan yok :sopa: :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 00:33 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 00:29 ----------

Aracıma hız sabitleyici en sonunda takıldı.290 tl ye mal oldu.
Benim araçta kolçak yok.Kolçak olan zafiracılar soruyorum.Kolçak kullanışlımı?

Ben eniştenin astra h sinde kullandım o kolçağı,hiç alışkın bir durum olmadığından olmasada olur diyorum artık :) ama böyle büyük araçlara görsel olarak şart,2 koltuk arası çok boş arkadan biri fırlayacak gelcek bigün yanıma :D

yy982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim eski aracım olan 94 model e200'de koltuğa monteli kolçak vardı ve çok kullanışlıydı. Onun rahatlığına alıştığımdan uzun süre ben de zafiram için kolçak araştırdım ama bulamadım maalesef. Şimdi el çantamı kolçak niyetine kullanıyorum [:)]

camako41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar

2006 model bir zafira aldım ama özel opel servisinin dahi çözemediği bir problemim var.Aracım sabahları ilk çalıştırdıktan sonra rolantisi sürekli oynuyor ve istop edicekmiş gibi oluyor.Aracı hareket ettirdiğimde motor sanki zorla çalışıyormuş gibi ses çıkartıyor ve gaza yüklensemde motor hiç çekmiyor.Yaklaşık olarak 150-200 metre gittikten sonra aracı istop edip tekrar çalıştırdığımda rolanti düzeliyor.Lütfen yardım edin..

09SLYMN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun öncelikle umarım kısa zamanda sorununuzun çaresini bulursunuz.O servis anlamadıysa başkasına götürün derim,sonuçta bu bildiğimiz opel:sopa:,çok farklı bir araç deil ki derdinden kimse anlamasın :cool:

hoca_45

Kayıtlı Kullanıcı
45-Manisa
Siteyi ziyaret et
82.000 de aldım geçen ay 90.000 km de debriyaj,balata,triger,yağ,buji vs komple değiştirdim ...

yy982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı Geçen sene bugünlerde almıştım. 95000 km'deydi. Eski sahibi triger değiştirmemişti. Ben ilk iş triger değiştirdim.