Opel Zafira Kulubu

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Zafiye maşallah diyelim. Allah kaza bela vermesin. İşler rayına girdiğinde bir jant iyi olur. Dün hiç uğrayamadım buraya. Resim olayını anlatırım demiştim ama olmadı. Kusura bakmayın.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Alper Zafiye maşallah diyelim. Allah kaza bela vermesin. İşler rayına girdiğinde bir jant iyi olur. Dün hiç uğrayamadım buraya. Resim olayını anlatırım demiştim ama olmadı. Kusura bakmayın.
teşekkürler Şenol biraz vakit harcıyayım dedim kara kızımla jant her zaman aklımda görüşürüz.....

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar nerelerdesiniz size bir kaç sorum olacak

1- Kara kızımın farlarının içini siyaha mı boyasam yada kaş diye tabir ettikleri parçayı mı kullansam...

2- Çamurluk içlerini plastik olan bölümleri bir güzel siyah şase boyası ile boyasam mı yada komple tabana zift mi atsam...

3- Bu iki sorum bir çelişki midir üç sorumunda cevaplarını istiyorum

cevapları görelim.......

senol1979

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah tabanlı farlar benim hoşuma gidiyor. Yapılabilir.
Tabana zift atmak ses izolasyonuna ve korozyonu önlemeye yardımcı oluyor ama aracada ağırlık ekliyor. Davlumbazları boyamak yazın kendini belli eder, kışın ise zaten çamur kaplı olacağı için belli bile olmaz.
Tamamiyle senin zevkin ve vaktin. Eğer beğenecek ve zaman ayırabileceksen yap.

buralp41

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Siyah tabanlı farlar benim hoşuma gidiyor. Yapılabilir.
Tabana zift atmak ses izolasyonuna ve korozyonu önlemeye yardımcı oluyor ama aracada ağırlık ekliyor. Davlumbazları boyamak yazın kendini belli eder, kışın ise zaten çamur kaplı olacağı için belli bile olmaz.
Tamamiyle senin zevkin ve vaktin. Eğer beğenecek ve zaman ayırabileceksen yap.
teşekkürler Şenol bir ayrıntıyı paylaşmak istiyorum davlumbazların içleri boyandığı zaman kışın daha iyi bir görüntü oluyor yıkandığı zaman çamur kalıntısı değil boyayı görüyorsun ( bundan önceki arabam olan nissan' a da yapmıştım ) bu hafta sonu boyarım bir sorun çıkmazsa neyse görüşürüz arkadaşlar.....

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
my.php

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
photo0060d.jpg

bu benim araç resim eklemede biraz zorlandım denemek için koydum.
photo0062.jpg

tabi biraz çirkin resimler denemek için cepten çekmiştim. resim eklemeyi başardım. temiz resimleri çekince bol bol eklerim.