Opel Zafira Kulubu

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ft0040.jpg

ft0041.jpg

daha onceden yaptıgım ıcın baglantı asamaları resmı yok ama tavan ısıg (+) hat kablosu bırer tane aynalara cekılıyor (-)ayna govdesınden alındı. ayna kapagı ıcıne monte edıldı kesıldı bıraz kapak sıcak sılıkon ıle tutturuldu arcın kumandası ıle kılıtleme ve acmada tavan lambası fonksıyonu ıle es zamanlı calısıyor supr oldu hakketen gece resmını makıneler yakalıyamıyor malum bende pek foto cekme kabılıyetı yok elımızden geldıgınce :)

süper düşünce. audi a4 ve bazı araçlarda kumanda ile arabayı kilitleyip açınca sis farları bu tarz oluyor benim de hep aklımda olan bu nasıl yapılabilir sorusu

parlayuksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben zafirama double din takmak istiyorum. iki aydır araştırıyorum karar veremedim. sebebi de direksiyondan kumanda sorunu. kaliteli alayım desem navigasyon ve direksiyon kumandası. yok. illaki navigasyon ve direksiyondan kumanda olsun dersem çin malı var. ve kalitelilerden pahalı. bilgisi ve fikri olan arkadaşlardan yardım istiyorum

za4a

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben zafirama double din takmak istiyorum. iki aydır araştırıyorum karar veremedim. sebebi de direksiyondan kumanda sorunu. kaliteli alayım desem navigasyon ve direksiyon kumandası. yok. illaki navigasyon ve direksiyondan kumanda olsun dersem çin malı var. ve kalitelilerden pahalı. bilgisi ve fikri olan arkadaşlardan yardım istiyorum
sanırım corsa d dekı intouch modelınde kullanılan pıonner aparatı senın aracına uyar pıonner bolge bayını bul ve dene ıstersen

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Göz Attım Abi Olabilir..
Güzel Seçimler..
Tabi Bu işleri, Müzik Tesisatı Yapan ve "Usta" Sıfatı olan Kişiler Daha İyi Bilirler..
Aracın Yalıtımı ve Ses Dağılım Sistemide Çok Önemli..

Saygılar..
ömer bunlari alpine leri aldim fiyati 150 euro ön ve arka toplam tesadüf mediamarkta buldum nasil fiat uygunmu
2249_1.JPG
09f4_1.JPG

Son düzenleme:

rifaz

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Hoş geldin aramıza Omer-Fe kardeş;)