OPELCARCLUB.COM Opel Forumu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

toGah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.togah.com
[MENTION=123]toGah[/MENTION] nickli üyede olabilirmiş, iletişim bilgilerini bilen duyan?

selamlar siteyi daha önce ben kurdum, teknik olarak, sonra şükrü denen şuandada opelim.net te takılan astraopc nicki ile takılıyor o kendi makalelerinide opelx de paylaşıyor.

bende forumun herhangi bir yedeği yok. olsa verirdim. ben cok yıllar önce o forumun webmasteriydim tartışma yüzünden ayrıldım.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
selamlar siteyi daha önce ben kurdum, teknik olarak, sonra şükrü denen şuandada opelim.net te takılan astraopc nicki ile takılıyor o kendi makalelerinide opelx de paylaşıyor.

bende forumun herhangi bir yedeği yok. olsa verirdim. ben cok yıllar önce o forumun webmasteriydim tartışma yüzünden ayrıldım.

Teşekkürler. Natro dan ulaşmaya çalıştım yedeğe, onlarda da yok, geçmiş olsun.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Natro ile görüşüyorum, hosting hesabı, başka hesaba transfer olmuş orada da kapatılmış. Gerekli şikayeti yaptık, kanuni olarak zorlayacaz artık, bir şey çıkarsa Opelcilere güzel kaynak olarak durur. Çıkmazsa sağlık olsun, denemiş olduk.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Emre abi,ophell için görüşebiliriz.. Birde opelcarclub'ın ortaklarından biride Şükrü abiydi. Ve o forumda çok haksızlıklar oldu. Onur'dan önce Şükrü abi ile görüşülmesi gerekir düşüncesindeyim.Çünkü forum tabanını oluşturan onun makaleleriydi. ve bence o forumda en çok emekte onundu.

Ekibi kur, teslim ederim size.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Aslında sunucu hizmeti veren firmaların hemen hemen hepsinde ellerin de yedek vardır ama işte verip vermeme konusunda sıkıntı sitenin daha önce birileri tarafından yönetilmesi olabilir.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Aslında sunucu hizmeti veren firmaların hemen hemen hepsinde ellerin de yedek vardır ama işte verip vermeme konusunda sıkıntı sitenin daha önce birileri tarafından yönetilmesi olabilir.

O birilerinin hesabından girip istedim abi. Sahibinede vermiyorlar. Kahrolsun kurumsallık

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Opelim.net dosyalarını adamdan kurtarırken, skype dan geyik yapmıştım, verdi sağolsun.
Forum işi ile ilgilenenler yedek ne, site ne, vt ne bilmiyorlar. Opelimi 1,2 senelik kayıp ile kurtarmıştık. Www.opelcarclub.com ise gitti geç kaldık :(

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
İyi bir yönetici aslın da firmadan sonra kendide yedek alması gerek. Çünkü bwzı sunucu hizmeti veren firmalar zıt düştükleri müşterileri olması durumun da site çökse bile yedek vermiyor eğer yedek atılacak ise adamlar her işi paraya dökmüş durum da adamlar iki dakikalık yedekleri yüklemek için para almadan iş yapmıyor. Ben yıllık yedekleri alıyorum sonra da dvd içinde barındırıyorum.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Abi opelime yedek sunucusu da almıştım. Her hafta otomatik 4,9gb yedekliyor, otomatik. Kafa rahat stress yok.

Firmanın sözleşmelerine bakarsan yedek sorumluluğu yok. Her hafta 1 firma batar kaçar hdd yanar sistem çöker, r10 forumlarında 10larca kişi ağlar. Standart :)

Occ için artık çok geç, yazık oldu kaynaklara, bazıları opelim de ve opelx de var, Allah'tan konuyu sonlandırdım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Emre sorma daha önce bir firma ile çalıştım adam beni duman etmişti. Yalınız 4.9 çok büyük değil mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...