Opel'cilerden Yeni POLO'un yorumu

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0511tokyo042006volkswagvq7.jpg

polo2008jw3.jpg

polori6.jpg

Yeni polo bu.Özellikle Corsa'nın en büyük rakibi olarak ezeli rekabetleri yıllardır sürmekte.Bu rekabet sadece kendi aralarında değil,ağabeyleri Astra ve Golf arasında da sürmekte.(Her ne kadar Astra piyasayı C sınıfında adeta tekelleştirdiyse de :))
Aslında bu metalik giri olan son resmi koymaktan vazgeçmiştim,çünkü gerçekten güzel göstermiş arabayı.Ben bir şey söylemiyorum,araba ortada buyrun siz söyleyin...

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu giri olan araba'nın dizel olduğu farz edelim,bu jantlarla,bu farlarla,bence 41-42 milyara satılır.İçinde de muhtemelen 6-8 adet airbag vardır :)

5k Corsa COSMO 1.3 90hp+zenon paket(görüş paketi) + teknik paket+metalik renk bir araba 39 milyar civarında.Cam tavan ile fiyat 40 milyarı da aşıyor :) ( E tabiki bu paraları bu arabalara Türkiye de veren kişi yoktur )

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla ben c'mon un içine binmeden önce polo alacaktım hatta çok kararlıydım c'monun koltuğuna oturduktan sonra bütün fikrim değişti c'monun iç mekanı polo dan daha ferah ve geniş geldi. polo da güzel ve sağlam araba ancak benim tercihim c'mondan yana oldu

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
c'mon çok daha çekici bence
ama allahı var çok güzel araba, rekabet fena olacak

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba oturaklı duruyor, hiç fena değil ama içi kütük gibi...

starterbox

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
arkadaslar ww ya binilmeeeeeeeez
neden derseniz son zamanlarda ww nin her türlü arabasinda problemler var adi cikmis iyi araba diye benim bacanak daha önce vectra ya bindi sonra passat aldi abi araba döküldü resmen bozulmadik yeri kalmadi en son satti agzinin suyu akti tekrar vectra almak icin ama piyasa su an pahali oldugu icin istedigi fiyatta bulamadi sonunda gene passat aldi taksitle mecbur kaldi ama ici atarak biniyormu bilmem ben sadece onu örnek verdim bunun gibi cok örnekler gördüm cevremde ww o kadar iyi araba degil vesselam

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vw lerin sağlamlığına inanıyorum. güzel görünüyor buradan polo. farkarını antaraya benzettim valla :)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3 pistonlu olan bumuydu bilmiyorum ama poloyada golfede bakmıştım fiyatı fazla geldi bide direksiyon simiti oyuncak gibi geldiği için vazcaymıştım:)

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence en güsel polo bunun önceki kasasının goal olan modeliydi ve 33 milardı dizeli amam bu bana çok saçma geldi resmen corsa d nekadar astra h ye benziyorsa polo da golf plus a benziyor arabamı hiç birine değişmem vw nin de dizeline binmem