Opelden son çağri ve ford options kampanyalari hakkinda

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin ve fordun son kampanyalarını araştıran var mı? mantıklı mı? ayrıca sanırım burda sunulan araçlar benzinli baz modeller. opelde 1,2 twinport, ford da yine 1,25 motor seçenekleri var.acaba diğer modeller içinde kampanyaya dahil olunabilir mi? dizel gibi mesela.
şu an halihazırda ödediğim bir ev kredim olduğu için ve bu kampanyalarda da taksitler düşük tutulduğu için biraz cazip geliyo. tek sorun peşinat olsa da eğer kampanyalar bu şekilde devam ederse onu da allahın izniyle biriktiririm. yorumları bekliyorum. saygılar.

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ford options mantıklı gibi görünüyor. 3 sene sonundaki peşinatı ödeyebileceğiniz kesin değil. belki işleriniz bozulur, belki işten çıkarılmış olursunuz, belki o parayı biriktirememiş olursunuz. ama en kötü ihtimalle arabayı verir kurtulursunuz, bir miktar zararınız olsa bile sıfır araca bindiğinize sayarsınız. yani krediyle araç almayı göze alan birisi için mantıklı bir ödeme planı gibi görünüyor. ayrıca listede verilen örnek fiyat 1,25 motor için ama diğer modeller için de aynı mantıkla ödeme planı çıkarabiliyorlar anladıgım kadarıyla.

bi arkadaşım niyetlendi geçen gün, ama benim aklıma takılan soru: 1,25L benzinli motor o araca yeter mi?

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de işin o olayını düşünüyorum. taksitleri düşük olduğu için 1.25 motor cazip geliyor bana. ama yeter mi? performans arayan biri değilim ve çoğunlukla şehiriçi kullanacağım için yakıtı beni üzer mi? fabrika verilerine baktım şehiriçi 7.4; şehirdışı 4.5; ortalama 5.6. yada biraz daha paraya kıyıp 1.4 tdci mı alınmalı?

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ankara istanbul gibi dur-kalkı rampası bol şehirlerde o şehir içi değer 8,5-9 L yi bulur. küçük motor sadece düz şehirlerde avantaj olabilir bence. 1,4 benzinliden dana çok bile yakabilir. ideali 1,4 tdci tabii ki :)

kustooo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizelse çok kullanılmamış olmalı bence. sıfırın tadı da ayrı tabi :)

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne güzel temiz bir dizel corsa c bulursam diye düşünürken nerden çıkardı şimdi bunlar bu kampanyaları yahu?