Opelim.net Yardım kampanyası.....

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bi tanıdığım Diyarbakırda Hazro da Dadaşağıllı İ.Ö okulunda sınıflarında sandalye bile yok. Ben opelim.net in daha önce çocuk esirgeme kurumuna yaptığı yardımı hatırladığım için onlarada yardım edebiliriz diye düşündüm.

okulun resimlerini ekliyorum bir yandan
İhtiyaç listesi istedim nelere ihtiyacınız var diye ama aldığım cevap herşeye oldu malesef. İsteyenler boya kalemi kitabı resim defteri oyuncak 5-6 yaş arası yeni kıyafet ayakkabı ana sınıflarında el işi yapabilmeleri için uhu renkli kağıtlar kartonlar aklınıza gelirse alıp bana yollayabilir. Masa sandalyeler içinde hafif küçük plastik masa sandalyeler var ikealarda demonte onlardan alıp yine servisimize yollarlarsa bende burda bir araya getirip onlara ulaştıracam. Pamuk eller cebe. Alışveriş yapamam diyenler bana maddi yardımı yollayabilirler. ben miktarları burdan açık belirtip aldıklarımı belgelendirebilirm.

Bu güzel çocuklara kim yardım ediyor görelim bakalım.

Yardımları belirttiğim gibi serviste toplayıp hepsini birden göndercez eksiklik yada fazlalık olmasın diye burda listeleyebilelim diye. Servisin adresi

Tim Otomotiv Yeliz Can
İçerenköy mah. köseoğlu sok no:23/1 Ataşehir İstanbul

İstanbul dışından direkt okula göndermek isterseniz okulun adresi
Dilek Uygun Özbey
Dadaşağıllı İ.Ö.O
Dadaş köyü Hazro/DİYARBAKIR
Okula direkt gönderdiklerinizi burda listeye eklerseniz memnun olurum.

Hadi Opelim.net

okulun oraya öğrenebildiğimiz ptt kargo gidebiliyor yalnız.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha kotu durumda o kadar yer var ki.. hatirlattigin icin saol Yeliz abla..
ben kitap yardimi yapabilirim ve ogrenci basima, 3 haneye yakin zorlayabildigim kadar yardim yapabildigim kadar yapicam..
cok tatlilar.. insallah ilerde babamin adina okul yaptirabilirim..

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kiyafet kirtasiye kitap vs Tarafimdan gönderilecektir .duyarliliğin için seni ayakta alkişliyorum yeliz saol varol şu yavrulari sevindirelim ne mutlu bize ben koliler fazla tuttuğu için sizin servis yerine direk adrese gönderiyorum uygunmudur ? Saygilar

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kiyafet kirtasiye kitap vs Tarafimdan gönderilecektir .duyarliliğin için seni ayakta alkişliyorum yeliz saol varol şu yavrulari sevindirelim ne mutlu bize ben koliler fazla tuttuğu için sizin servis yerine direk adrese gönderiyorum uygunmudur ? Saygilar

Yalçıncım çok teşekkürler ilgine tabiiki direkt yollayabilirsin ama kolilerdeki yardımı bizimle burda paylaşırsan yardımda bulunacak diğer arkadaşlar aynı şeyleri almak yerine farklı yardımlarda bulunabilirler.

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kıyafetleri özellikle eşime hazırlatıyorum buruşmasın kırışmasın diye listelerim dilersen yada direk sanada gönderebilirim ok
bu arada nacizane bi fikrim var bizim yapabileceğimiz kırtasiyedir kıyafettir çck kitaplarıdır vsvs
ammaa derimki ben:
sen adına bi hesap açtır formdakiler bizler gönlümüzden ne koparsa yatırabilen yatırsın orda 10 gün biriksin daha sonra ıkeadan yada başka biyerden sıra sandalye masa vs ne gerekliyse de alabilir toptan yollayabiliriz ne biliiim öneri işte olur yada olmaz ?
o zaman ben direk size gönderiyorum

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tamam hesap numaramı veririm yanlış anlaşılma olmaz inşallah o yüzden her gönderen burdan ne kadar yolladığını yazarsa 5-10-20 gönüllerinden ne koparsa artık hesapta göz önünde olur

Yeliz Can
İşbankası
İçerenköy şb. 1214
hesap 0210603

iban :TR93 0006 4000 0011 2140 2106 03

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
IBAN verebilir misin yeliz, eft yapacaklar icin

Son düzenleme:

yalçın