Opelimde olmazsa olmaz dediklerimiz

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracım da olmazssa olmaz dediiğiniz veya vaz geçemedikleriniz nelerdir.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Yazın uzun yola çıkarken elektrikli soğutucuyu mutlaka yanıma alırım.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi bende de çanta var ama süper bir şey 24 saat işe yarıyor.
Son zamanlarda genelde tek başıma uzun yola çıkıyorum. Sigarayı da bıraktıktan sonra can sıkıntısından kendimi sıcak/soğuk şeyler içerek oyalıyorum. İlk önce termostaki sıcak su ile bir kaç çay/kahve içiyorum, daha sonra soğuk içeceklerle oyalanıyorum.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Son zamanlarda genelde tek başıma uzun yola çıkıyorum. Sigarayı da bıraktıktan sonra can sıkıntısından kendimi sıcak/soğuk şeyler içerek oyalıyorum. İlk önce termostaki sıcak su ile bir kaç çay/kahve içiyorum, daha sonra soğuk içeceklerle oyalanıyorum.

Abi sıcak bir şey içmek istiyor isen sana şiddetle çakmaklık ile çalışan su ısıtıcısı var onu tavsiye ederim acayip kullanışlı bir şey yıllardır kullanıyorum.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Abi sıcak bir şey içmek istiyor isen sana şiddetle çakmaklık ile çalışan su ısıtıcısı var onu tavsiye ederim acayip kullanışlı bir şey yıllardır kullanıyorum.

Ankara'dan yeni gelen eşyaların arasında ondan da var ama şu an kolilerin hepsi açılmadığı için ısıtıcı şimdilik devre dışı.:D

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Ankara'dan yeni gelen eşyaların arasında ondan da var ama şu an kolilerin hepsi açılmadığı için ısıtıcı şimdilik devre dışı.:D

Hehe ama harbiden abim çok kullanışlı bir malzeme benim çok işime yaradı. Uzun yolda sürekli yanım da olur idi katlanır taburemi çıkarır hemen bir ağaç bölgesini değerlendiririm hehe

161.jpg

PARADOSK3327

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abiler benimde aklımdan geçiyor ısıtıcı ve soğutucu ama hangisi iyi hangisi iyi degil seçemiyorum bir türlü soğutucuda özellikle ikinci elmi sıfır mı kararsızım birde randıman alırmıyım diye