opelime mimgaz taktırdım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Sanki bir şey sürtüyor yaw kayış bana öyle geldi.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sanki bir şey sürtüyor yaw kayış bana öyle geldi.

abi ne olur ne olmaz korktum yav ustalarada göstermek istemiyıorum hemen bir sürü şey söylüyolarlar uyuz oluyorum para kazanmak adına yapmadıkları şey yok triger kopar bişi olur nerden olduysa anlamadım valla

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Şimdi bu diş atma olayı bana mantıklı gelmedi neden? Eğer ki öyle bir şey olsa aracın sentesi bozulur araç çalışmaz... diyelim çalıştı motor da batlama olur hadi onu da geçtim araç yürümez hadi yürüdü su gibi yakıt yakar... o kadar basit bir şey değil bu diş atma olayı bana mantıklı gelmiyor açıkçası.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi bu diş atma olayı bana mantıklı gelmedi neden? Eğer ki öyle bir şey olsa aracın sentesi bozulur araç çalışmaz... diyelim çalıştı motor da batlama olur hadi onu da geçtim araç yürümez hadi yürüdü su gibi yakıt yakar... o kadar basit bir şey değil bu diş atma olayı bana mantıklı gelmiyor açıkçası.

yok abi bencede değil götürücem işde özel servise baktırıcam sesi dinlesinler neden dir inş masraflı bir şey değildir ama yine bir masraf çıkarırsa bu araç satıcam gitsin wolkwagen golf 1.6 bir araç alıcam binicem paşa paşa opel aşk eyvallah da biri bitmeden diğeri başlıyor

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi şakamı bu ::D hala biniyormusun sen arabaya ben bi baskı balata bir v kayışı bir birde trigeri değiştirdim uyuz oldum arabaya oda toplam 330 lira artı 150 lira işçilik aldılar :d

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Sevgili kardeşim bir çok kaliteli arabalar gibi Vectra'lar da merdiven altı tamirhaneleri, acemi ustaları, kalitesiz yan sanayi ürünleri asla sevmezler. Alacağın Golf'ü de oralara götürürsen aynı sorunları yaşayacağın kesin. Sana tavsiyem iyi bir özel servis bul, bulamazsan da yetkili servise arabanı göster. O usta senin bu usta benim dersen hem arabandan hem de parandan olusun, inan bazı durumlarda özel veya yetkili servise ödediğin para ustaya ödediğin paranın yanında devede kulak kalır.

patates

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sevgili kardeşim bir çok kaliteli arabalar gibi Vectra'lar da merdiven altı tamirhaneleri, acemi ustaları, kalitesiz yan sanayi ürünleri asla sevmezler. Alacağın Golf'ü de oralara götürürsen aynı sorunları yaşayacağın kesin. Sana tavsiyem iyi bir özel servis bul, bulamazsan da yetkili servise arabanı göster. O usta senin bu usta benim dersen hem arabandan hem de parandan olusun, inan bazı durumlarda özel veya yetkili servise ödediğin para ustaya ödediğin paranın yanında devede kulak kalır.

oda doğru abi işini bilmeyen ustalarla iş yapmazsan işimiz yaş :) hayırlısı be abi