Opelin kalbi avusturyali olacak

corsa_72

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel'i satın alan Avusturya-Kanada şirketi Magna, satın alma işlemlerinin tamamlanmasından sonra Almanya'daki fabrikalarda üretilen Opel motorlarının üretimini Macaristan ve Avusturya'ya kaydıracağını açıklandı.

Macaristan Haber Ajansı (MTI) tarafından yayımlanan haberde, Opel'i Rus Seberbank ve GAZ otomobil fabrikasıyla birlikte satın almak isteyen Magna'nın, Almanya'daki Rüsselsheim ve Bochum Opel fabrikalarındaki motor üretimini Avusturya'daki Aspern ile Macaristan'daki Szentgothar fabrikalarına taşıyacağı bildirildi.

Magna'nın bu işlemi ile Almanya'daki fabrikalarda çalışan 3600 kişinin işinden olacağı açıklandı

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
artık opel diye alman bir marka yok..
bu gercekten üzücü ve sinir bozucu!

erdem466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah kalitesini yitirmez...

İzmiRli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık oldu yeni bi opelimiz oLsa demek aLman arabasına biniyoruz diyemicez :D karışık hepsi var içinde:D

35KES52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok kalite vardıya sanki:D

Opeli kalitesiz buluyor yada sevmıyorsanız bu sitede ne işiniz vaar?
Her başlıkta bu tarz yorumlarınızı görüyorum bizim kara kaşımıza kara gözümüze buradasınız herhalde...
Ayrıca İmza kısmınıza bir kez daha uyarıyoruz isim soyisminizi yazmanız gerekmekte forum kurallarına uyalım.

O.A.G

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opeli kalitesiz buluyor yada sevmıyorsanız bu sitede ne işiniz vaar?
Her başlıkta bu tarz yorumlarınızı görüyorum bizim kara kaşımıza kara gözümüze buradasınız herhalde...
Ayrıca İmza kısmınıza bir kez daha uyarıyoruz isim soyisminizi yazmanız gerekmekte forum kurallarına uyalım.

haklısınız,bende bu aralar biraz sınırı aştım galiba.
bundan sonra daha dikkatli olurum..

erdem466

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel gayet başarılı ve kalitelidir.ben bi vw kullanıcısıyım fakat opelleri çok beğeniyorum.opellerde yanlışsam düzeltin sadece sert geliyo bana ...