opelinizden memnun musunuz?

opel aracınızdan memnun musunuz?

• memnunum

Oy: 165 83.3%
  • memnun değilim

Oy: 33 16.7%

• Kullanılan toplam oy
    198
  • Anket kapatılmış .

batu-turk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok memnunum

93 model olmasına rağmen konforlu, sağlam, kaliteli ve hızlı daha ne olsunki yakıtı biraz fazla ama 2000 motor araca biniyorsan bunuda göze almışsın demektir en güzelide piyasaya yeni çıkan sıfır arabalara sağ aynamdan bakmak :)

roviss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ismailsu.com
...

Şu sensör olmasa... Resmen kara kedi arkadaş :(

leonss

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelin tipi çok güzel ve konforuda.. uzun yolda çok hoşuma gidiyor ama şehir içi ben pek memnun değilim.. aracın bagajını dolduruyorum ve içinede eşya koyuyorum arac ne kadar çok ağırlaşırsa uzun yolda o kadar hoş oluyor...

DV-011

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben alalı 3 hafta oldu 98 model 3 haftada 3000 km yol yaptım sıkıştırarak kullanmama rağmen hiçbir eksi yanı görmedim (EGR dışında) 50 ytl benzine 300 km yapıyorum (burada litresi 1,95 tl) yol tutuşu iyi herşeyi güzel bence satma genel bir bakım yaptır sonra sorunsuzca yoluna devam edersin.

jazzy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benimki şimdilik ne arıza çıkardı ne yoldaa kaldı...Yağını değiştirip biniyorum..satarsam yine opel alırım başkasına da hayatta binmem artık

m__sonmez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
arkadaşlarımdada çeşitli avrupa araçlar var (pejo honda toyota vs.) araçlarından memnunlar ama onların arabasına bindiğimde konfao yada güvenlik açısından kendimi güvensiz hissediyorum opel bir başka yawww arabamı sewiyorummmmmmmm :D:D:D

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
şimdilik memnunum ama daha esnek suspansiyonu olabilirdi.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani çok şaşırıyorum kendimi ayrıcalıklı hissediyorum desem yalan olmaz astra 2004 njoy 100.000 km ye geldi ne koltuk gıcırtısı var ne egr problemi var ne performans sorunu var hiçbişey yok daha debriyaj balatası bile değişmedi sürekli şehir içinde kullanılmasına rağmen Allah nazardan salkasın mı diyim ne diyim anlamadım