Opelinizle Yaptığınız En Güzel Seyahat

hubus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar, opellerimizle çıktığımız ve hiç unutamadığımız en güzel seyahatlerimizi paylaşalım istedim.

Ben kendi opelimle değil ama kız arkadaşımın corsa c si ve kendisiyle beraber yılbaşında kapadokyaya gittim. gerek yolculuk gerekse de kapadokya inanılmazdı...her ne kadar yeni yıla sekizinci sınıf pavyondan bozma bir yerde girdiysek de yine de çok güzeldi...

zumreakbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla kardeş, arabayı alalı yaklaşık 1-2 ay oldu ve daha bi uzun yol yapmadım! ama onunla uğraşmak çok zevkli, hele yıkatıp kuruladıktan sonra seğretmekten bile zevk alıyorum :) inşallah 1 aya kadar bi uzun yol yapıcam!!!

sapphire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eski vectra-b ile izmir-çanakkale-edirne-istanbul-bursa-izmir yapmıştım..Çok zevkli geçmişti.

burebista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen hafta sonu iğneada ya gittim geldim toplam 700 km yol yaptım uzun yolda bu aracı kullanmak gerçekten keyifli

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Geçen yaz Çanakkale,Uşak,Ankara,Konya ve Mersin olmak üzere baya gezmiştim ... :good:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaptığım bütün uzun yollar bana keyiff veriyoo!ist-konya özelliklee!

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba kullanmak amelelik :D:D:D
en sevmediğim eskişehir yolu stersli geçiyo iyi kaçan bi makina yoksa kamyon arkalarında ömür bitiyo...
tatile gidiyorsam ama denizi gördüğüm ana bütün yol yorgunluğu stresi
bitiyor ama araba kullanmak amelelik...:D:D:D

astrax_35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı alalı 3 ay oldu ilk defa gecen cumartesi manisaya gittik (100 km).Aslında opelimden son derece memnunum ama bu yolculuk biraz sıkıntılı geçti..havanın yağışlı oluşu ve egr nin yine azıtması yolculuğumuzu rahat geçmesini engelledi diyebilirim ama yinede aracımı çok seviyorum..kısmetse artık bu yaz açılıcaz izmir dışına....

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsam ile aldığımın ertesi günü Isparta'dan Muğla'ya geldim ve gayet zevkliydi. Ama asıl zevkli gezileri. VEctra b ve Makyajlı Passat ile yaptım. İnşallah bundan sonra corsa ile devam edicez.