opeller veya sadece vectralar

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar. ben yaklaşık iki yıldır hayalini kurduğum arabaya biniyorum ik tane vectram oldu ve ikisindende mutsuzum. çevremdeki vectralarda böyle.foruma bakılırsa herkezin bir sıkıntısı var. bu arabalar görünüşü güzel ama hep masraf çıkartıyor direksiyonu egr valfi, motoru, amortisörleri sensörleri hep arıza yapıyor ben artık sıkıldım bu arabadan zenginler kullanıp kullanıp dağıtıyorlar bizde alıyoruz. sizde aynı fikirdemisiniz.

erkan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bende çok sıkıntı çektim 4 tane opel kullandım hiç birinden memnun kalmadım:(2 si vectra biri sıfır astra belkide benim şansımdı bilmiyorum

ens_mtn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar. ben yaklaşık iki yıldır hayalini kurduğum arabaya biniyorum ik tane vectram oldu ve ikisindende mutsuzum. çevremdeki vectralarda böyle.foruma bakılırsa herkezin bir sıkıntısı var. bu arabalar görünüşü güzel ama hep masraf çıkartıyor direksiyonu egr valfi, motoru, amortisörleri sensörleri hep arıza yapıyor ben artık sıkıldım bu arabadan zenginler kullanıp kullanıp dağıtıyorlar bizde alıyoruz. sizde aynı fikirdemisiniz.
araba kaç model dostum bu kadar sıkıntı yaşamışsın
ben gayet memnun um aracımdan bence o paralara alınacak en keyifli ve en iyi araçlar arasında (benim fikrim)

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşin gerçeği aracınız konusunda ne kadar titiz iseniz o kadar masraf ve sorun çıkıyor.Ama genel olarak sağlam ve zevkli araçlar bence.

izmirlicem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla bizde de vectra b2 vardı hiç bi zaman sıkıntı çekmedim sıkıntı çekenler 2 ci el almış ve dikkat etmeden alınmış arızalı araçlar biz 94000 km boyunca bindik bir gün bile tık tak demedi bi sorun çıkarmadı,hırpalanmış araç almayın baktırın

super_cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bide peugeot kullan.O zaman vectra adama kaya gibi geliyo.
ben çok arabalara bindim.toyota,honda,vw,volvo,peugeot,bmw,mercedes,fiat,opel.
piyasadaki çoğu arabayı kullandım,sahibi oldum.
inan ol sorunsuz araç yok.
özellikle volvo halk içinde en sağlam araba bilinir.Şuan volvoya tövbeliyim.
lanet gelsin,dünyada hiç araba kalmasın,birtek volvo kalsın yinede almam.Düşmanıma aldırmam.
benim arabam s40 T4 dü,inan ol arabanın lastiğini bulamadım.Bırak far,stop,teyp ıvır zıvırını,bir aracın lastiği olmaz mı?Dandik bir ateşleme bobini(bildiğin 30 cm lik 2 tane kablo)300 milyon verdim,rolanti sensörü 250 ytl,cam su fiskiyesi 36 ytl(tırnak kadar plastik parça),4 tane buji 80 ytl,yan sanayi far 250 ytl,orjinali 500 ytl di.Bu ne ya?15 milyarlık arabanı parçası böylemi olur.

Keza peugeot 406,307,407 de aynı.bunların parçası ucuz ama her sabah kontağı açtığında yeni yeni sorunlar çıkıyodu.yok cd bozulur,yok yıkatınca sunroofdan kafana su akar,yok amortisör patlar.amannnnn

mercedes,bmw sağlamdır,kolay kolay bozulmaz ama bozuldumu da babalar gibi bindiğin arabaya babalar gibi masraf yaparsın.

yani opel gene hepsinden iyi,sorun çıkarsa bile hem parçası çok,hem ustası çok,düzelmiyecek sorunu yok.

vectra delisi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vala bende 91 vectra A var 4 senedir araba bizde yaptığı en büyük arıza bu zamana kadar LPG regülatörünü patlatmış olmasıydı. Eğer önceki sahibi arabayı hırpalamış ve motoruna bakmamışsa araba keyif yerine dert olur.

dogan_tire

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu güne kadar 2 tane avrupa araca bindik (eğer toros sayılmıyorsa :D )
1. mazda 323 (masrafları bıraktım çocukluğum arabanın içinde geçti yağmur yağardı camdan su damlardı içine içine su alırdı )
2. opel ( bugüne kadar tek elektirik kaçağı çıktı baskada masrafı olmadı sadce bizden önceki biraz pis kullanmıs bizde temizlettik biniyoruz )

inş.. bugüne kadar sorun yaşamadık inş. bugünden sonrada yaşamayız :d

oguz_bio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bende alırken pis tufaya geldim. Bir de üstüne benim kıllığım eklenince ömrümü yedi ömrümü.

ahmetfettah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ikinci vectrami kullaniyorum.ilk vectram 1997 vectra gls idi babamin yuzunden cok masraf yaptim.su anki aracim 2004 vectra c 1 yildir kullaniyorum tek bir arizasi yok.(tabi babama pek vermiyorum :) )