Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

polaryus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

leventkayikci link' Alıntı:
selamlar...
aranıza yeni katılıyorum. aracımla ilgili bir sorunu araştırırken forumunuzu buldum.
astra j 1.4 140hp cosmo sahibiyim.
herkese tekrar selamlar.
welllcommee

altunizadesonax

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam arkadaşlar. Ben Altunizade Sonax'ın işletmecisiyim. Forumda bulunan Özkan kardeşimiz sayesinde bu forumu tanıdım. Ve biraz da inceledim ki hakikaten çok kaliteli bir forummuş. Katkısı olan herkesi kutlarım. Ben de bu foruma üye olarak reklam yapmak amaçlı değil ama bildiklerimi sizinle de paylaşmak amaçlı ve de sizlerden bir şeyler öğrenmek amaçlı üye oldum. Car care sektörü ile ilgili ve bazı konularda sorularınız varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Saygılar...

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

altunizadesonax link' Alıntı:
Selam arkadaşlar. Ben Altunizade Sonax'ın işletmecisiyim. Forumda bulunan Özkan kardeşimiz sayesinde bu forumu tanıdım. Ve biraz da inceledim ki hakikaten çok kaliteli bir forummuş. Katkısı olan herkesi kutlarım. Ben de bu foruma üye olarak reklam yapmak amaçlı değil ama bildiklerimi sizinle de paylaşmak amaçlı ve de sizlerden bir şeyler öğrenmek amaçlı üye oldum. Car care sektörü ile ilgili ve bazı konularda sorularınız varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Saygılar...
öncelıkle aramıza hoşgeldınız özkan forumumuzun saygıdeger bi uyesıdır sızlerı bıze kazandırdıgı ıcın oncelıkle kendısıne
forumdakı arkadaşlara uyguladıgınız fıyat avantajı ve kalıteli işcilik sundugunuz ıcın sıze tesekkur ederız... 045thumbsup

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam arkadaşlar. Ben Altunizade Sonax'ın işletmecisiyim. Forumda bulunan ֖zkan kardeşimiz sayesinde bu forumu tanıdım. Ve biraz da inceledim ki hakikaten çok kaliteli bir forummuş. Katkısı olan herkesi kutlarım. Ben de bu foruma üye olarak reklam yapmak amaçlı değil ama bildiklerimi sizinle de paylaşmak amaçlı ve de sizlerden bir şeyler öğrenmek amaçlı üye oldum. Car care sektörü ile ilgili ve bazı konularda sorularınız varsa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Saygılar...
Forumumuza hoşgeldiniz...  welllcommee

B

BurakyNk

Bilgi Girilmemiş

welllcommee