Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

muskemtay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

B֜LENT link' Alıntı:
Cok abarti bi sorun yok aslinda biz en ufak detaylari bile paylasiyoruz forumda
Baska markalardada kimbilir yasanilan ne sorunlar var ama bizim gibi detayli paylasilmadigi icin gun yuzune cikmiyor sanirim
Hayirli oldun bu arada. 

thnxx.

Tabiki haklısınız kullandığımız araçla ilgili birtakım sıkıntı çekince artık fazla sorun çekmeden yeni bir araç hatta astra kullanmak istiyoruz.

Emre Özkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar arkadaşlar.

Benim adım Emre Özkan , İstanbul - Tuzlada bir elektrik firmasında Tasarım ve Proje mühendisi olarak çalışıyorum.24 yaşındayım.

Yaklaşık 1 ay önce Astra 1.4 T Cosmo Paket Manuel Opelimle aranıza katılmış bulunmaktayım. Forumda gerçekten çok faydalı bilgiler gözüme çarpıyor emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.
Umarım gelecekte benimde faydalarım olur.

Herkese selamlar.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Emre Özkan link' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar.

Benim adım Emre Özkan , İstanbul - Tuzlada bir elektrik firmasında Tasarım ve Proje mühendisi olarak çalışıyorum.24 yaşındayım.

Yaklaşık 1 ay önce Astra 1.4 T Cosmo Paket Manuel Opelimle aranıza katılmış bulunmaktayım. Forumda gerçekten çok faydalı bilgiler gözüme çarpıyor emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum.

Herkese selamlar.

Aramıza hoşgeldiniz, keyifli forumlar dilerim.

recepakcay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emre Özkan link' Alıntı:
Merhabalar arkadaşlar.

Herkese selamlar.

welllcommee keyifli forumlar

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

merhaba, ben istabuldan Murat. üyeliğim vardı ama ne hikmetse silinmiş. bir aydır siteye giremedim. kayıtlı kalabilmek için belli bir zaman dilimi mi var acaba 032questn questionnn

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

astraxion link' Alıntı:
merhaba, ben istabuldan Murat. üyeliğim vardı ama ne hikmetse silinmiş. bir aydır siteye giremedim. kayıtlı kalabilmek için belli bir zaman dilimi mi var acaba 032questn questionnn

Merhaba, forumumuzun bulunduğu alan sağlayıcı firmanın serverlarında yaşadığı donanımsal bir sorundan dolayı sitemiz ne yazık ki 3 ay önceki verilerine geri yüklenmiştir. Bu yüzden geçen zaman dilimindeki üyelikler, konular ve iletiler şu an itibaren ulaşılmaz durumdadır. Kayıtlı kalmak için herhangi bir süre şartı yoktur.

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Merhaba, forumumuzun bulunduğu alan sağlayıcı firmanın serverlarında yaşadığı donanımsal bir sorundan dolayı sitemiz ne yazık ki 3 ay önceki verilerine geri yüklenmiştir. Bu yüzden geçen zaman dilimindeki üyelikler, konular ve iletiler şu an itibaren ulaşılmaz durumdadır. Kayıtlı kalmak için herhangi bir süre şartı yoktur.

Ok, teşekkür ederim bilgiler için. Bu vesileyle sizinle de tanışmış oldum, görüşmek üzere

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

astraxion link' Alıntı:
Ok, teşekkür ederim bilgiler için. Bu vesileyle sizinle de tanışmış oldum, görüşmek üzere

Tanistigimiza bende memnun oldum, forumla ilgili akliniza takilan herhangi bir konuda yardimci olmaktan memnuniyet duyarim.

musty.32

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba arkadaşlar ben Mustafa çay ısparta da yaşıyorum yaşımda plaka gibi 32 belediyede calışıyorum 1.4 t cosmo aracımla mutluyum. thnxx