Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Opelsizasla Forumumuza Hoşgeldiniz

Tarkan bey, aramıza astra ailesine hosgeldiniz. Affiniza sığınarak başka bir konudaki yazınızı görmem üzerine kendinizi ve aracınızı tanıtma konusundaki hatırlatmama uyarak kendinizi tanittiginiz için teşekkür ederim.  Aracınızı iyi günlerde kazasız belasız kullanmanızı dilerim. Istanbul şehir içi trafiğinde kullanirke harcayacaginiz yakıt tüketimini dert etmediginiz sürece aractan memnun kalacaginizi düşünüyorum.  Iyi gunler dilerim. 

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

tarkan bey hoşgeldiniz aracınızı kazasız belasız kullanın

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tarkan Abi hosheldiniz, aracinizi guzel gunlerde kullanin

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tarkan tekin link' Alıntı:
Tüm opelsizasla camiasına merhaba diyorum. Genelde yurtdışı şantiyelerinde idarecilik yapan İTÜ. mezunu bir mühendisim.Evliyim ve 2 çocuğum (artık çocuk denebilirse)) 22 ve 25 yaş) var. Artık Türkiye'ye kesin dönüş kararı alınca otomobil almak şart oldu. Son 10 senedir genelde Corolla ve Camry kullanmama rağmen yeni kasalarındaki design fukaralığı nedeni ile bu sefer Auris veya Corolla almak istemedim. Genelde şehiriçi kullanımı için HB veya sedan ama otomatik vitesli C sınıfı bir araç hedefliyordum.Daha önce hiç Opel kullanmamıştım önce Golf ve Focus Sedan düşündüm. DSG şanzımanın kronik problemleri ve otm Focus un Astra dan da daha çok yakıt harcaması ve donanım eksikliğini görünce aklım Astra ya kaydı ve 3 ay önce 2013 model 1.4 HB Cosmo AS sahibi oldum. Bu arada İST.Maltepe Değer Oto da satış temsilcisi olarak çalışan Semih Bey'e çok teşekkür ediyorum. Genç yaşına rağmen bilgisi ve işine hakimiyeti ile çok başarılı bir arkadaş ve ''Opel bayileri aşırı ilgisizmiş şeklinde'' oluşan algıyı benim gözümde kırmış oldu. Neticede aracımdan çok memnunum ancak İST trafiği malum hep şehiriçinde kullandığım ve sanırım araç da henüz alışma devresinde olduğu için 11lt/100 km nin altına pek düşemedim. Aracımı Allah izin verirse 4 sene kullanmayı planlıyorum ve değiştireceğimde de ancak yeni kasa Astra ama bu sefer 136 HP dizel otomatik olarak almak isterim.Herkese iyi forumlar,hayırlı günler..
hoş geldiniz aramıza, keyifli forumlar

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

keyifli forumlar, aracınızı iyi günlerde kullanın.

tarkan tekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm iyi niyet ve  temenniler dolu hoş geldin mesajı yazan arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim. Herkese keyifli, huzurlu ve emniyetli sürüşler ve güzel forumlar diliyorum

dufreyn39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tüm opelsizasla camiasına merhabalar..
Trakya üniversitesi , pazarlama mezunuyum , evliyim ve OPEL'e aşık ve ASTRA kullanan 5 yaşında bir oğlum var. :)
oğlumla ben aranızda olmaktan çok gururlu ve mutluyuz...

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz ! Sayın dufreyn39 Kocaman bir aileyiz. Sizleri de aramızda görmekten çok memnunuz! Keyifli forumlar

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dufreyn39 link' Alıntı:
Tüm opelsizasla camiasına merhabalar..
Trakya üniversitesi , pazarlama mezunuyum , evliyim ve OPEL'e aşık ve ASTRA kullanan 5 yaşında bir oğlum var. :)
oğlumla ben aranızda olmaktan çok gururlu ve mutluyuz...
Sanırım 5 yaşındaki oğlunuz forumumuzun en küçük üyesi. Astra aşığı olarak sizi ve oğlunuzu kutluyor sizlere aktif kayılımlı iyi forumlar diliyoruz. Eğer forumu sıkca ziyaret ederseniz faydalı bilgilere erişebilir, paylaşımları inceleyebilirsiniz. Bizler de sizlerin ilk izlenim ve düşüncelerinizi dinler heyecan ve mutluluğunuzu paylaşırız. Oğlunuzun yanaklarına öpücükler...  dancee ve  welllcommee

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aramıza oğlunuzla beraber hoş geldiniz dufreyn39, keyifli forumlar ve aracınız hayırlı olsun.