Opis Opel Otomobil Servisi Paramızı Vermiyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Ben bir kaza geçirdim ve kaskocularda ödememişlerdi servisin bana yapmış olduğu seneti günü geldiği içinde gittim ödedim. Buraya kadar sorun yok fakat, http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94058 linkindede yaşadığım bir sorunu hemen hemen hepiniz biliyorsunuz. Kaskodan zar zor yaklaşık 2 ay uğraşarak 19.03.2013 tarihinde Opel Opis e ödemeyi yaptık dediler ve biz 20.03.2013 tarihinde Opis'i aradık öğrendikki evet kaskodan ödeme gelmiş. Buraya kadar hala bir problem yok. Peki biz parayı alabildik mi? HAYIR!! Yarın tam 1 hafta oldu kaskocuların bizi mağdur ettiği yetmedi birde OPEL OPİS'in bize telefonda "muhasebeleşiyoruz bizden haber bekleyin" demeleri çok can sıkıcı ve moral bozucu.
Burda OPEL mi yavaş OPİS mi yavaş kim yavaş anlamadım ama servis tercih ederken tercih sebebinizi NEDEN orası burası diye tekrar bi düşünün beyler. Şimdi kaskodan ortalama 2 ayda servise ödenen parayı bize servis ne zaman ödeyecek merakla bekliyorum.

Saygılar

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Merhaba arkadaşlar,

Ben bir kaza geçirdim ve kaskocularda ödememişlerdi servisin bana yapmış olduğu seneti günü geldiği içinde gittim ödedim. Buraya kadar sorun yok fakat, http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=94058 linkindede yaşadığım bir sorunu hemen hemen hepiniz biliyorsunuz. Kaskodan zar zor yaklaşık 2 ay uğraşarak 19.03.2013 tarihinde Opel Opis e ödemeyi yaptık dediler ve biz 20.03.2013 tarihinde Opis'i aradık öğrendikki evet kaskodan ödeme gelmiş. Buraya kadar hala bir problem yok. Peki biz parayı alabildik mi? HAYIR!! Yarın tam 1 hafta oldu kaskocuların bizi mağdur ettiği yetmedi birde OPEL OPİS'in bize telefonda "muhasebeleşiyoruz bizden haber bekleyin" demeleri çok can sıkıcı ve moral bozucu.
Burda OPEL mi yavaş OPİS mi yavaş kim yavaş anlamadım ama servis tercih ederken tercih sebebinizi NEDEN orası burası diye tekrar bi düşünün beyler. Şimdi kaskodan ortalama 2 ayda servise ödenen parayı bize servis ne zaman ödeyecek merakla bekliyorum.

Saygılar

Erkan işte senin yaşadığın buna benzer olaylar yüzünden çok sevdim opelden nefret ettim. Bir daha da opel almayacağım. Almama sebebimin başında tamircisi ve düzgün işçilik yapılmasından başka bir şey değil. Geçmiş olsun.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abı sıfır opel almıcaksın en guzelı bu opel aracta sorun yok ama servısı sorun ya alcan 1 2 yasında aracı gotrmuceksın servıse felanda sankı garantı dedıklerınde ne yapıyolar kı herseyı sana yukluyolar tuketıcı hatası dıye..
ılk sıfır opel corsamızı ılk bakımına opel e gotrmustum kac seneler once bı ton para ladılar bı daha gotrmedım bende dısarda yaptırdım bakımını daha sonrakı aracımıda ılk bakımını opelde yaptrdım sonra zaten pert oldu bakımdan 3 gun sonra..
helekı kazadır boyadır hayatta gotrmem ıgrenc bı ıscılıklerı var ve kac gun senı bekletıyolar benım kendı ustam var ona goturuyorum sıkıntıda yaşamıyorum

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Nasıl yani paranızı vermiyor.Ben şahsen gider opisin müdürünün kapısına bir sandalye atar sabahtan akşama kadar beklerim.Kimsede size birşey diyemez.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Nasıl yani paranızı vermiyor.Ben şahsen gider opisin müdürünün kapısına bir sandalye atar sabahtan akşama kadar beklerim.Kimsede size birşey diyemez.

İşte gerçek firma anlayışı bunu yaptırmaz. Vatandaş bu duruma geldikten sonra o işin tadı da tuzu da kalmamış demektir. ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Anlaşmalı kasko kullanıyorum. Sigorta şirketini Opel servislerinin anlaşmasına göre seçiyorum. Sadece imza atıyorum, ödeme ile uğraşmıyorum :)

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, hiç zaman kaybetmeden tüketici haklarına başvurun. Birde bir arkadaş bahsetmiş sigortacilik@tobb.org.tr ye evraklarınızla birlikte başvurarak kasko şirketini şikayet edebilirsiniz.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu servisede elini veren kolunu kaptırıyor arkadaş ne lanet bişeydir bu ya

eko44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar dün Opel'e, Opel Almanya'ya, Opis'e mail attim. Fakat ne bi geri dönen var ne de bir. Cevap hatta şimdi 26.03.2013 9:35 de Opel müşteri hizmetlerini aradım. 2 gün incelenmesi için bekleyeceksiniz. Hiç bir şey yapamazsınız bekleyeceksiniz. İsterseniz gidip mahkemeye bile verseniz yapacağınız hiç bir şey yok. Hatta gidip başka bir yere bizi şikayet eder iseniz biz burdan takip işini son veririz dediler. Varin Opelin kalitesini siz görün. Rezillik, lanet, iğrenç, inş. topu iflas eder mezarın içine giderler.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar dün Opel'e, Opel Almanya'ya, Opis'e mail attim. Fakat ne bi geri dönen var ne de bir. Cevap hatta şimdi 26.03.2013 9:35 de Opel müşteri hizmetlerini aradım. 2 gün incelenmesi için bekleyeceksiniz. Hiç bir şey yapamazsınız bekleyeceksiniz. İsterseniz gidip mahkemeye bile verseniz yapacağınız hiç bir şey yok. Hatta gidip başka bir yere bizi şikayet eder iseniz biz burdan takip işini son veririz dediler. Varin Opelin kalitesini siz görün. Rezillik, lanet, iğrenç, inş. topu iflas eder mezarın içine giderler.

Aynı bu uygulamayı Almanya'da yapabilir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...