orjinal anahtar kilit sensörü

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar günaydın aracı teslim alırken bir adet sustalı bir adette sustasız anahtar teslim aldım.Hem durusu hemde kullanısı acısından sustalı anahtarı kullanıyordum.Fakat sabah evden çıkarken anahtarı bır turlu bulamadım acelemde olduğu için sustasız anahtarı alıp çıktım.(anahtarları teslim eden personel orj anahtarın sustasız olduğunu söylemısdı) neyse araca yaklasırken kapıların kılıtlı olmadıgını fark ettım aksamdan acık kaldığını düşündüm neyse markete ugradım inerken kilitlediğimden eminim sesi duydum cunku market cıkısı kapının yanına yaklasdım daha anahtarı elime almadan kapının açık olduğunu gördüm.Acaba start stop araçlarda olan anahtarla yaklasınca kapıların açılması olayı bizim araçlarda da varmı (orj anahtarla) yoksa bi sıkıntımı var.

3-5 liralık plastiği nikelajı çalan opelden business araca bu tarz bi özellik koymasını beklemiyorum ama hadi hayırlısı :)

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: orjinal anahtar kilit sensörü

Anahtarsız giriş sistemi astralarda yok.Muhtemelen cebinizde basılı kaldı tuşa forumdan bi kaç kişinin başına gelmişti bu olay

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ttt35 link' Alıntı:
Anahtarsız giriş sistemi astralarda yok.Muhtemelen cebinizde basılı kaldı tuşa forumdan bi kaç kişinin başına gelmişti bu olay
bende olmadığını biliyorum o yüzden şaşırdım bakalım takip ediyim bi kaç gün...

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

melihksn link' Alıntı:
Arkadaşlar günaydın aracı teslim alırken bir adet sustalı bir adette sustasız anahtar teslim aldım.Hem durusu hemde kullanısı acısından sustalı anahtarı kullanıyordum.Fakat sabah evden çıkarken anahtarı bır turlu bulamadım acelemde olduğu için sustasız anahtarı alıp çıktım.(anahtarları teslim eden personel orj anahtarın sustasız olduğunu söylemısdı) neyse araca yaklasırken kapıların kılıtlı olmadıgını fark ettım aksamdan acık kaldığını düşündüm neyse markete ugradım inerken kilitlediğimden eminim sesi duydum cunku market cıkısı kapının yanına yaklasdım daha anahtarı elime almadan kapının açık olduğunu gördüm.Acaba start stop araçlarda olan anahtarla yaklasınca kapıların açılması olayı bizim araçlarda da varmı (orj anahtarla) yoksa bi sıkıntımı var.

3-5 liralık plastiği nikelajı çalan opelden business araca bu tarz bi özellik koymasını beklemiyorum ama hadi hayırlısı :)
anahtarın biri neden sustasız benim her ikiside sustalı opel onuda mı çalmış

melihksn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
:) vay arkadas bu yenı bırsey değılkı 2011 de corsa aldım sıfır enjoy paketti hemde hadı bu busness ondan mı dıcem onda da bırı sustalı dığerı sustasızdı :)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

melihksn link' Alıntı:
:) vay arkadas bu yenı bırsey değılkı 2011 de corsa aldım sıfır enjoy paketti hemde hadı bu busness ondan mı dıcem onda da bırı sustalı dığerı sustasızdı :)
ne opelmiş bee :)sağ gösterip sol vuruyor adamlar helal valla anahtara kadar düşmüşler

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:

Yedek anahtarın sustasına 2012 yılında göz dikildi.  :)
2012'de iki anahtarı da sustalı olan araç sayısı çok azdı.  002tuhaff

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracın 2. anahtarı sustasız :D

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

MeRt link' Alıntı:
Yedek anahtarın sustasına 2012 yılında göz dikildi.  :)
2012'de iki anahtarı da sustalı olan araç sayısı çok azdı.  002tuhaff
bu konuda şanslıymışım o zaman:)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Emrah64 link' Alıntı:
bu konuda şanslıymışım o zaman:)

İki anahtarınız da sustalı olduğuna göre muhtemelen 2010 yada 2011, çok şanslıysanız da 2012 araç sahibisiniz galiba.  :)

Sizin aracınız kaç model acaba?