Orjinal egzoz ucu araniyor ?

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar orjinal egzoz ucunu satan var mi ? Ne zamandir ariyorum bulamadim bir turlu

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com
Ynt: Orjinal egzoz ucu araniyor ?

Orijinal egzoz ucu biraz pahalıdır, kazalı araç hariç satan olacağını çok sanmıyorum. yada tek egzozdan Irmscher modeli 4 egzoza geçen birisini bulmanız lazım. (yada isterseniz bizde replikası var :) )

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Cagri bey onceki aracima replika almistim 6-7 ay sonra ufak ufak paslanmaya baslamisti o yuzden biraz cekiniyorum. Sizdeki urunde de boyle bir sorun olabilir mi ? Birde urun goruntu ve kalite olarak orjinaline ne kadar yakin

veysel 44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astra-16-dizel-007.jpg

[/quote]
ürünün resmi.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Sanirim orjinalinden farki icinde bir serit daha olmasi

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Orjinal Egzos ucu bulmanız çok zor bildiğim kadarıyla servislerde bile komple egzosla birlikte satılıyor Buda baya bi pahalı. Forumu takip edin ara ara satan arkadaşlar oluyor. Gerçi bende de var ama satmayı şu anda düşünmüyorum.

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Muarrem link' Alıntı:
Cagri bey onceki aracima replika almistim 6-7 ay sonra ufak ufak paslanmaya baslamisti o yuzden biraz cekiniyorum. Sizdeki urunde de boyle bir sorun olabilir mi ? Birde urun goruntu ve kalite olarak orjinaline ne kadar yakin
Bize gelen ve değiştirdiğimiz egzoz uçlarında bu sorunu görüyoruz, hem kalitesiz ürün kullanılmış hem de egzozlar alakasız yerlere bakıyorlar.
Biz ustamızdan çok memnunuz, çok simetrik bir işçilik yapıyor ve egzoz uçları da oldukça kaliteli bravoo paslanma olmuyor ancak zaman içinde orijinal uçlardaki gibi kararma olabiliyor.

Muarrem1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Cagri bey ben antalyada ikamet ediyorum ucun fiyatini ogrenebilirmiyim. Birde bende pimpirikli bir insanim bu islerde olculeri nasil kesilcegini bana belirtme imkaniniz olur mu