orjinal kicker & çin kicker

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar orjinal kicker ile çin kicker nasıl ayırt edebiliriz??bilen varsa yardımcı olsun.son zamanlarda baya duymaya başladım.çin kicker orjinal kicker dye.yada böyle bişey varmı gerçkten??yardımlarınz için şimdiden teşekkürler.

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt benimde merak konum olmuştu ama bilen yada cvp layan çıkmamıştı.gerçeği nasıl ayrt edilemilir bilen varsa bizide bilgilendirsin lütfen.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sesini denetin kicker bassı yumruk gibi vurur

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mahmut yumrugu nereye vuracagiz tahtaya vurulan yumruk sesiyle duvara vurulan yumruk sesi arasindada fark var...:D:D:D nereye vuralim kicker sesini alabilmek icin..

ADEMÜÇÜNCÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok öyle bişey. Çin'de üretiliyor diye sahte anlamına gelmez. Sonuçta aynı malzemeler aynı makinalarla üretim yapılıyor. Anavatanında da üretilse bir farkı yok. Zaten şimdi herşey ÇİN' de üretiliyor.

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
kicker zaten çinde üretim yapan bir firma. ancak illaki gerçek var sahte var diyenler güvenilir mağazalardan faturalı ürün alarak içlerini rahat tutabilirler

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
haklisiniz ama suda var benim fikrim hicbir marka orijinal üretilen ülke kalitesini vermiyor eger baska bir ülkede üretiliyorsa.. gecen gün bulundugum yerde bir arac ses sistemi yapan yere gittim markalarin hemen hepsi cin maliydi ve bu durumdan dükkan sahibide sikayetciydi kisacasi adamin bana dedigi tek sey nerde o orijinal mallar oldu. okaliteli tesisatlar yok oldu her sektörde cin mali var ucuza mal oluyor orijinallik kalmadi dedi...ama ben demiyorumki cin mali kötü ama nerde o eski kaliteler haksizmiyim bundan 15 yil öncesine gidelim bilen bilir pioneer ts 6985 kolonlar varmi simdi . orijinal pioneer aldim ama cin mali gecen yil kücük bir ikinci araban vardi. anfide taktim ama ses berbet üstünde 300 wat yaziyo ama nafile arabayi satarken üstünde biraktim gitti o eski orijinallikler kalmadi diye düsünüyorum..

yasin_35_50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz ve cevaplarınız için teşekrler arkadaşlar bii sorum daha olucak örneğin ben orjnal die bayisinden faturalı kicker alsam onun kutusunun üzerindedemi made ın china yazısı olcak yoksa usa falanmı yazıcak..:confused:

devil_berk22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.autoclubturkey.com
arkadşım bende kicker tesisat var ve ürün üzerinde made in china yazıyor jbl tesisatım vardı bununda üzerinde china yazıyordu sierra tesisatım vardı bundada china yazıyordu garantisi olduktan sonra çin miş usa ymış ukraynaymış takılmayın bunlara artık günümüzde kaliteli olarak aldığımız tüm ürünler çinde adidasta vs de dahil