orjinal mi yan sanayimi acaba?

opelim2008

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar vectram uzun zamandr su kaçırıyor genleşme kapı degişti radyatör de degişti kalorifer musluguda degişti onuda geçtim termostattta degişsti lpg 2 su borusuda degişti yok kesilmedi su eksiltmesi geriye sadece ahtapot boru ve kalorifer petegi kaldı bide devirdaim ben bugun baktım paspaslardada sorun yok ıslaklık falan onuda gecici olarak eledim petegi simdi sorunum sadece şu arabınn trigeri 2009 da degismisti 30bin km ortalama ama 2009 da ben askerdeyken sordum babama devirdaim degiştimi diye yoo dedi ortalama olarak ondan aşırı uyuzum sorun ondamıs gibime geliyor.hazır trigeride degişstircem ben orjinal devir daimi sordum 130 arası dolası bunun yerine graft marka yansanayi alsam bı sorun olurmu cogu kısı sorun çıkarmaz dedi sizce hangini almalıyım acıkcası cok para vermek istemiyorum 1 yıla satılcak arbamız x20xev motora sahip ne önerirsiniz size danısmak istedim sorun cıkarmıycaksa yan sanayi alıyım diorum.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Su kaçırma ile ilgili aracınız otomatik vites ise ahtapot hortumu şanzımana değdiğinden delinmiş olabilir gözlü görülmesi çok zordur iyice bakmak gerekir.

İkinci olarak orjinal parça veya orjinali ile aynı kalitede parça kullanın. Yan sanayi bu tür hayati parçalarda tavsiye etmem aracınız devir daim nedeniyle soğutma yapmazsa başınıza daha masraflı işler açabilir.